Venemaa 2:0 värava autor Denis Tšerõšev, kes sekkus avapoolaja keskel vahetusest, sest Alan Dzagojev tõmbas tagareie ära. (Reuters/Scanpix)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Nüüd on see siis käes, jalgpalli MM alaku! Suurvõistluse esimesel päeval on kavas traditisiooniliselt üks mäng, korraldajariik Venemaa võõrustab Moskvas Saudi Araabiat. FIFA maailma koondiste edetabeli järgi on vastamisi MMi kaks kõige nõrgemat riiki, sest Saudi Araabia asub 67. ja Venemaa 70. kohal. Ent võidukohustus on loomulikult idanaabritel. Kohtumine algab kell 18. Õhtuleht hoiab lugejaid selle mängu ja kõige muu MMil toimuvaga kursis otseblogi abil. Naudime koos!

• 22:46
    VUTISÕBER

Tõmbame sellega ka tänasele vutipäevale joone alla. Homme on MMil juba täispikk mängupäev ehk kolm vastasseisu. Püsige lainel ja hüva õhtu jätku!

Mart Treial

4:0! Tšerõšev lajatas 90+2. minutil oivalise kauglöögi. Purustustöö!

• 19:34

JA KOLMAS KA! Kõigest kaks minutit tagas platsile tulnud Artjom Dzjuba viib 71. minutil Venemaa juba 3:0 ette. Imesid juhtub, aga mängupilti arvestades võib venelastele kolm punkti tabelisse kirjutada. Saudi Araabia pole suurt millegagi silma paistnud.

(AFP/Scanpix)
  • 19:06

TEINE POOLAEG LÄKS!

• 18:49

POOLAEG! Venemaa oli platsil selgelt domineerivam, osavam ja igatpidi parem meeskond. Teenitud 2:0 eduseis.

• 18:48
  • 18:46

2:0! 43. minut ja Venemaa kiirrünnak lõppeb vahetusest sekkunud Tšerõševi geniaalse lahenduse ja väravaga.

• 18:35

Vahele uudiseid ühe teise A-grupi meeskonna kohta.

• 18:26

TAGASILÖÖK: Alan Dzagojev tõmbas tagareie ära ning on sunnitud juba 24. minutil mängu pooleli jätma. Teda asendab Denis Tšerõšev.

• 18:20

Muide, tegu on Gazinski koondisekarjääri esimese väravaga. Pole paha moment, millal skoor avada.

• 18:14

OPADII! Venemaa lööb turniiri avavärava ja Moskva staadion hullub! Juri Gazinski täpne pealöök viib 12. minutil kodumeeskonna 1:0 juhtima. Venelased on alustanud hästi.