Eesti võrkpallikoondis. Foto: cev.eu
14. juuni 2018, 21:27

NII SEE JUHTUS | Eesti vollekoondis võitis Kuldliiga ja teenis kuuekohalise summa! (2)

Eesti võrkpallikoondis alistas Euroopa Kuldliiga finaalis geimidega 3:0 finaalturniiri võõrustanud Tšehhi ning teenis 125 000 eurot (+ põhiturniiri 11 000).

Mõlemad meeskonnad olid juba finaalipääsuga kindlustanud koha järgmisel nädalal Portugalis toimuvale Challenger Cup'ile. Täna oli mängus au, kuulsus ning palju raha.

Eilsed poolfinaalid:

Eesti - Portugal 3:0 (26:24, 26:24, 25:18)

Tšehhi - Türgi 3:0 (25:22, 27:25, 25:20)

21:34

Tõmbame sellega otseblogile joone alla ja jätkame vollelainel juba järgmisel nädalal. Hüva õhtut!

21:30

Vollemehi ei oota nüüd puhkus, vaid järgmisel nädalal Portugalis toimuv Challenger Cup, mille võitja saab järgmiseks aastaks koha maailma tugevaimasse koondisesarja Rahvuste liigasse.

21:27

SUUREPÄRANE! Eestlaste närv ega oskused ei vea ka kolmanda geimi lõpus alt. Geim 25:21 ja mäng 3:0 meile. Eesti võrkpallikoondis on Kuldliiga tšempion!

See tähendab, et põhiturniiril teenitud 11 000 eurole lisandub veel 125 000 eurot auhinnaraha.

21:23

OPAA! Tammemaa serviäss viib Eesti 22:18 juhtima.

21:21

Meeskonnad läksid mõtlemispausile Eesti 20:17 eduseisus.

21:11

Kolmas geim on alanud tasavägiselt. Tšehhi lööb blokist auti ja seab tabloole 9:9 viigi.

21:00

ÄGE! Eesti teeb taas tugeva geimilõpu ja võtab 25:22 võidu. Kokku 2:0 ehk meie koondist lahutab Kuldliiga võidust üks geimivõit!

20:49

Teppan kolmesest blokist auti - 17:16!

20:45

Tšehhi astub tasapisi kandadele, 13:13.

20:37

Eesti blokk on teinud head tööd, meie 7:4 ees.

20:33

Venno lööb Tšehhi ühesesse blokki. Teine geim 2:1 vastastele.

20:28

SUPER! Eesti pani geimi lõpus järgmise käigu sisse (eelkõige tugevnes kaitsemäng) ja kihutas 25:21 geimivõiduni. 1:0.

20:18

Tšehhilt serviviga, mis lõpetab nende pika punktiseeria. Eesti poolt vaadatuna 16:17.

20:17

VALUS! Tšehhi oli 11:15 maas, kuid teenis viis punkti järjest ja asus omakorda 16:15 juhtima. Gheorghe Cretu reageeris sellele minutilise mõttepausiga. Ainuõige lüke.