Cristiano Ronaldo.Foto: EMPICS SPORT/Scanpix
Jalgpalli MM
15. juuni 2018, 23:21

NII SEE JUHTUS | Uruguay ja Iraan alustasid MMi võiduga, Ronaldo viigistas Hispaaniaga (9)

Täna on jalgpalli MMi esimene täispikk mängupäev, mis tähendab tervelt kolme mängu! Kell 15 panevad A-grupis palli mängu Egiptus ja Uruguai. Kell 18 hakkavad muna veereteama Maroko ja Iraan (B-grupp) ning õhtu lõppeb kell 21 algava maiuspalaga Portugal - Hispaania (B).

Õhtulehe MMi otseblogi on terve päev vutilainel ning meie reporter Ville Arike rändab jätkuvalt Venemaa avarustes. Täna jõuab ta omadega Jekaterinburgi. Naudime vutipidu koos!

23:21

22:55

22:46

3:3! Cristiano Ronaldo lööb karistuslöögi ristnurka ja vormistab kübaratriki

22:25

3:2! Nacho Fernandez viib omakorda HIspaania juhtima! Vägev matš!

22:13

Diego Costa ei jää Cristiano Ronaldole alla ja teeb skooriks 2:2! Hispaanlased mängivad karistuslöögi hästi lahti ja pall jõuab Costani, kes selle lihtsalt võrku lükkab.

22:07

22:04

Algas teine poolaeg

21:53

Poolajapaus ja mehed lähevad tagasi riietusruumi. Hispaanlaste jaoks on turniir alanud väga keeruliselt. David De Gea eksib haruharva, aga nüüd tuli aps sisse just MMi avamatšis....

21:47

21:44

2:1! De Gea eksib ja Ronaldo kauglöök leiab tee väravasse.

21:31

21:26

Diego Costa viigistab! 1:1!

21:19

Vaid neli meest on löönud värava neljal MM-finaalturniiril: Pele, Klose, Seeler ja Ronaldo! Vägev seltskond

21:17

17. minutil teenib Sergio Busquets kollase kaardi!

21:04

MILLINE ALGUS! Ronaldo teenib penalti ja viib Portugali juba neljandal minutil 11 meetri karistuslöögist juhtima! Temast sai esimene mees, kes löönud värava kaheksal järjestikusel suurturniiril!