Rootsi mängija Albin Ekdal (vasakul). Foto: AFP/Scanpix
Jalgpalli MM
18. juuni 2018, 23:18

NII SEE JUHTUS| Jalgpalli MM: Belgia alistas Panama kindlalt 3:0, Inglismaa võitis üleminutite väravast Tuneesiat! (4)

Jalgpalli MMi alagrupiturniir oli täies hoos ning eile sai kaasa elada kolmele matšile:

F-alagrupis alistas Rootsi penaltist 1:0 Lõuna Korea, belglastel ei tekkinud probleeme MMi uustulnuka Panama alistamisega ning Inglased võitsid Harry Kane'i üleminutite väravast Tuneesiat.

23:12

22:53

Lõpuvile on kõlanud, Inglismaa pääses 2:1 võiduga!

22:50

VÄRAAAAAAV!!! Harry Kane lööb teise ja Inglismaa juhib 2:1!

22:04

Teine poolaeg algas!

21:47

POOLAEG! Seis 1:1

21:35

1:1! Ferjani Sassi realiseerib 11-meetri karistuslöögi ja viigistab mänguseisu!

21:32

PENALTI TUNEESIALE! Kyle Walker tegi karistusalas vea

21:19

Tuneesia pidi tegema sunnitud vahetuse - välja võeti vigastada saanud väravavaht Mouez Hassen, keda asendas Farouk Ben Mustapha

21:15

Harry Kane on ka läbi aegade noorim Inglismaa koondise kapten

21:10
INGLISMAA

Inglismaa koondis asub 11. minutil Harry Kane'i väravast juhtima!

20:59

AVAVILE! Tuneesia vs Inglismaa

20:08

Lukaku on Belgia eest võimas olnud, 10 viimase mänguga 15 väravat!

20:04
Gerd Eston Sepp

Belgia kaotas viimati 2016. aasta septembris, kui jäädi 2:0 alla Hispaaniale.

19:52

MÄNG LÄBI! Belgia alistas MMi debütandi Panama kindlalt 3:0. Selle alagrupi teine kohtumine algab juba tunni pärast, kui vastamisi lähevad Inglismaa ja Tuneesia.

19:36

3:0 Belgia! Lukaku pääseb üks-ühele Panama väravavahiga ning lahendab olukorra külma kõhuga.

19:28

2:0 Belgia! De Bruyne annab kauni välisküljesöödu Lukaku pea peale ning Manchesteri ründaja ei eksi.

19:07

1:0 Belgia! Dries Mertens pommitab otse õhust ristnurka!

19:04

Teine poolaeg algas.

18:57

Seevastu Belgia ründaja Romelu Lukaku on poolajaga teinud vaid seitse puudet. Üks löök väravast mööda, kaks täpset ning neli ebatäpset söötu.

18:54

Belgia keskkaitsjad Toby Alderweireld (62) ja Dedryck Boyata (59) on esimesel poolajal teinud vähemalt 10 puudet rohkem kui ükskõik milline teine mängija platsil.