Vehklemine

VAHVA! Lehis, Beljajeva ja Kuusk jõudsid EMil medalile! (2)

Ohtuleht.ee, 18. juuni 2018, 16:05
Katrina Lehis.Foto: Robin Roots
Serbias toimuvatel vehklemise Euroopa meistrivõistlustel on täna kavas naiste epee individuaalturniir, kus Katrina Lehis, Julia Beljajeva ja Kristina Kuusk jõudsid poolfinaali ja kindlustasid juba ka medali.

Hommikusel alagrupiturniiril näitas parimat minekut Katrina Lehis, kes alistas alagrupis viis vastast. Julia Beljajeva ja Erika Kirpu said neli, Kristina Kuusk kolm võitu.

Samal teemal

64 hulgas alistas Lehis 15:12 Iisraeli esindaja Nikol Gavrielko, Kirpu oli 15:12 üle sakslannast Ricarda Multererist, Beljajeva tegi 15:9 tuule alla serblannale Jovana Zivanovicile ja Kuusk pääses edasi 15:13 võiduga poolatari Aleksandra Zamachowska üle.

Eestlannade hea hoog jätkus ja nelik jõudis ka 16 hulka. Kuusk alistas 15:10 itaallanna Mara Navarria, Beljajeva 14:13 prantslanna Marie-Florence Candassamy, Lehis 9:9 (lisaaja viigiga) ungarlanna Dorian Budai ja Kirpu 15:14 ungarlanna Anna Kuni.

Kaheksandikfinaalis toimus esimene murdumine, kui Kirpu jäi 13:15 alla venelannale Violetta Kolobovale. Lehis võitis 15:6 rumeenlannat Maria Udread, Beljajeva oli 15:10 üle rumeenlannast Amalira Tataranist ja Kuust oli 15:10 üle venelannast Aizanat Murtazajevast.

Muinasjutt jätkus ka veerandfinaalis, kus Kuusk sai 15:14 jagu ukrainlannast Olena Krõvõtskast. Poolfinaalis läheb Haapsalust pärit naine vastamisi Beljajevaga, kes alistas 15:9 rumeenlanna Ana Maria Popescu. Teises poolfinaalis lööb kaasa Lehis, kes oli kaheksa hulgas 15:13 üle poolatarist Renata Knapik-Miazgast. Eesti koondise noorim liige läheb poolfinaalis kokku venelanna Violetta Kolobovaga, kes lülitas varem välja Erika Kirpu.

Poolfinaalid algavad kell 19.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee