Värava autor Granqvist.Foto: AFP/Scanpix
Jalgpalli MM
18. juuni 2018, 16:55

Videokordus päästis! Rootsi alustas MMi võiduga (1)

Täna pidasid oma esimese mängu sel MMil Rootsi ja Lõuna-Korea. F-alagrupi teise kohtumise võitsid meie naabrid tulemusega 1:0. Vaikselt alanud matši – esimesed 20 minutit ei teinud kumbi ühtegi pealelööki – otsustas teise poolaja keskel rootslaste keskkaitsja Andreas Granqvist, kes realiseeris penalti, mille määras kohtunik peale põgusat videokorduse analüüsi. Patustajaks oli Min-woo Kim, kes niitis karistusalas jalust Viktor Claessoni.

Kohtumise lõpuminutitel jahtis Lõuna-Korea pingsalt viigiväravat, kuid rootslaste väravalukku murda ei suudetud.

F-alagruppi juhivad nüüd kolme punktiga Rootsi ja Mehhiko, Saksamaa ning Lõuna-Korea on kuival. Järgmises voorus kohtuvad Lõuna-Korea ja Mehhiko ning Saksamaa ja Rootsi.