Mängu ainsa värava löönud Luis Suarez.Foto: EPA
Jalgpalli MM
20. juuni 2018, 19:54

Uruguay alistas Saudi Araabia ja võitleb venelastega alagrupi võidu nimel

Uruguay alistas Luis Suareze väravast 1:0 Saudi Araabia ning alagrupi võitja selgub viimase vooru mängus Venemaaga.

Mängu esimene (ja ühtlasi poolaja ainuke) põnevam sündmus oligi 23. minutil löödud värav. Nurgalöögist tulnud palli lendu hindas saudide väravavaht totaalselt valesti, pall kukkus vabaks jäetud Luis Suareze jalale ning Barcelona ründaja ei eksinud. Kohe oleks peaaegu löödud ka teine, ent Edinson Cavani löök suudeti siiski blokeerida.

Teisel poolajal jätkus mäng sama luuravalt, ent rohkem väravaid ei löödud ning üsna tuimalt kulgenud mäng lõppeski 1:0.

Saudi Araabia kohtub veel Egiptusega, Uruguay ja Venemaa on mõlemad juba edasipääsu kindlustanud, kuid ees ootab kõva lahing alagrupi võidu peale.