Sakslaste joovastus Toni Kroosi 2:1 värava järel.Foto: Reuters/Scanpix
Jalgpalli MM
23. juuni 2018, 23:08

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli MM: tiitlikaitsja Saksamaa jäi üle noatera ellu! (6)

Järjekordsel MMi võistluspäeval on taas kolm mängu. Täna lähevad vastamisi Belgia ja Tuneesia, Mehhiko loodab kindlustada mängus Lõuna-Koreaga edasipääsu ning Saksamaa peab täna igal juhul võitma Rootsit, kellel on juba kolm punkti all. Püsige lainel!
23:07
VUTISÕBER

Huuh, hull mäng! Aeg nüüd otseblogi kinni panna ja lõkke äärde rahunema minna. Hüva jaaniööd!

23:06

Kõnekad fotod mängu lõpust:

(Reuters/Scanpix)
23:01

22:52

EI OLE VÕIMALIK! TONI KROOS PÄÄSTAB SAKSAMAA 90+5. MINUTIL!! SUUREPÄRANE LÖÖK VASAKULT ÄÄRELT TRAHVIKASTIJOONELT!

22:49

90+2. minut. Julian Brandt tabab posti! Sakslased on neetud, see pall lihtsalt ei lähe väravasse!

22:44

88. minut. Gomez viie meetri pealt peaga, kuid Olsen toob lati alt ära! Hull mäng!

22:40

83. minut. Neuer päästab kukkumise pealt oma kodumaa kaotusseisust!

22:39

82. minut. Boateng saab teise kollase kaardi ja läheb duši alla! Kui mäng jääb viiki, siis pole kõik enam saklaste endi kätes.

22:32

76. minut Forsberg nurgalöögi järel 18 meetri pealt, aga Neuer püüab. Rootsi üks vähestest rünnakutest teisel poolajal.

22:28

72. minut. Rootsi oli ülilähedal omaväravale!

22:24

68. minut. EI OLE VÕIMALIK! Gomez lööb viie meetri pealt vasakuga üle.

22:18

Veel üks faktike. Reusi värav oli tema esimene raamilöök MMil.

22:17

61. min. Paremkaitsja Kimmich annab hea madala söödu kasti, aga Reus ei saa kannaga pihta. Ohupoiss oli jälle olemas!

22:13

56. minut. Wernerilt taas hea tegutsemine vasakul äärel, aga äärekaitsja Hector ei saa kastis korralikult pallile pihta.

22:12

Paistab, et Gomeze varbapuude läheb siiski väravasööduna kirja. Sisulise söödu andis muidugi Werner.

22:07

51. min. Müller peaga esipostist mööda. Saksamaa surve on hullumeelne!

22:05

IDEAALNE ALGUS SAKSAMAALE! Marco Reus viigistab 48. minutil. Wernerilt vasakult äärel madal pall kasti, esimesest postist ei saa keegi pihta, kuid kasti keskel on Reus esimesena jaol.

22:03

Sõgedad faktid tegelikult.

22:03

22:02

Teine poolaeg läks! Saksamaa teeb poolajal vahetuse: Julian Draxler välja, Mario Gomez sisse. Päästeoperatsiooni alga!