Kolumbialased väravat tähistamas.Foto: AFP/Scanpix
Jalgpalli MM
24. juuni 2018, 22:54

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli MM: Inglismaa kindlustas edasipääsu, Jaapan ja Senegal viigistasid, Kolumbia hävitas Poola (3)

Ilusat Jaanipäeva kõigile! Täna saab ring peale teisele mängudevoorule ning nii mõnegi meeskonna jaoks võib turniir pärast tänast taas lõppenud olla. Kes väljub tänastest mängudest võitjana ning kindlustab koha kaheksandikfinaalis? Püsi lainel ning saa teada!

Tänased mängud:
Kell 15.00 | Inglismaa - Panama 6:1
Kell 18.00 | Jaapan - Senegal 2:2
Kell 21.00 | Poola - Kolumbia 3:0

22:54

Oli tore. Kohtume taas homme. Parimaid unenägusid!

22:54

Kolumbia-Poola 3:0. Poola play-offi ei jõua. Kolumbial on veel võimalus! Viimases voorus kohtuvad Senegal ja Kolumbia, Jaapan ning Poola.

22:51

Mõni lisaminut veel. Poola MM on lõppenud.

22:47

Võimalusi on olnud mõlemal, kuid seis püsib muutumatuna.

22:45

22:42

Ospina jalul! Grimass on näol, aga jalad all!

22:41

Kolumbia väravavaht Ospina põrkab oma mängijaga kokku ja lamab murul. Kolumbial kolm vahetust tehtud.. Kas väravasse läheb mõni väljakumängija?

22:39

Rodriguez on Kolumbiat MMidel esindanud seitsmes mängus. Saldo: kuus väravat ja kolm söötu. Metsik!

22:39

Poolal veel üks oivaline võimalus, aga taas Ospina õigel kohal ees!

22:35

KOLM KOLM KOLM! Poola kaotab rünnakul palli, James napsab palli ning annab suurepärase söödu Juan Cuadradole, kes lippab poolakate värava alla ning lööb kindlalt 3:0! Käis 75. minut.

22:29

Nägemist, Poola?! Tundub küll. Falcao avaneb ilusti ning lööb 70. minutil 2:0

22:26

Poola proovib, aga 68. minut ning seis endiselt 1:0 Kolumbia kasuks.

22:17

Lewandowskil supervõimalus, aga Ospina tõrjub!

22:04

Poola-Kolumbia mängus teine poolaeg alanud! Poolal 45 minutit armuaega.

21:56

Inglismaa-Panama mängus üritasid panamalased lüüa väravat siis, kui inglased väravat tähistasid. Neil vist ununes, et enne ei saa palli mängu panna, kui vastastiim on täienisti omal poolel.

21:48

Avapoolaeg 0:0!

21:48

Avavärav pildis.

21:39

40. minut! 1:0! James Rodriguez annab suurepärase tsenderduse ja keskkaitsja Yerry Mina viib Kolumbia juhtima. Poolal läheb keeruliseks..

21:36

Kolumbial ohtlik võimalus! Cuadrado soorituse blokeeris Poola puurivaht Wojciech Szczesny.