Gary Lineker. (Reuters/Scanpix)

Endine Inglismaa koondise ründetuus Gary Lineker, kes tegutseb hetkel jalgpalliajakirjanikuna, on juba aastaid teleekraanil nalja visanud, et jalgpall on mäng millest väljuvad alati võitjatena sakslased. Nii juhtus ka eile. 

"Jalgpall on lihtne mänge. 22 meest ajavad 82 minutit ühte palli taga ning siis saavad sakslased punase kaardi. Seejärel ajavad 21 meest 13 minutit palli taga ja lõppude lõpuks suudavad sakslased ikka kuidagi võita," säutsus Lineker pärast Saksamaa 2:1 võitu Rootsi üle. 

Tegemist on mugavdusega tema enda kuulsast tsitaadist, mille kohaselt võivad 22 meest väljakul rahulikult palli taga ajada, kuid alati väljuvad platsilt võitjatena sakslased. 

Jaga artiklit

2 kommentaari

K
Kui   /   12:23, 24. juuni 2018
sakslased võidavad alati, milleks siis üldse mängida, võiks kohe tulemuse teatada?
"
"SP"  /   10:37, 24. juuni 2018
Kas, see on see naiselikemeeste mäng, kus täiskasvanud mehed keda vastane puudutab kohe siruli kukub, suurest, ei ülisuurest valust?
Või on see elukutseliste näitlejate õppestuudio, kus õpetatakse ja harjutatakse kukkumist ning valugrimasside tegemist?
Kas, see ongi mängu reegel mida ükski kommentaator, kohtunik ei näe, et kui vastane hakkab palli endale saama visatakse pikali ja püütakse suurte valuoietega pall tagasi saada ja kui hästi simuleerid ,sageli saavadki? Aga kui on selge näha, et mängijal on nii valus, et luud, selgroog, kolp või veel midagi on murdunud, tõustakse päris ruttu püsti ja mängitakse edasi? Ebainimlik kangelaslikus!!
Kui see on sport, siis ebaausatele võtetele tuginev samas häbistab mängijat, ning on piinlikuse valmistaja oma lastele, naisele. Perepea keda iga vastane lööb nende kalli kaasa, isa, poksjate keeles korduvalt AUTI. ja peavad nägema kuidas ta valukrampides murul viskleb. Või siis simuleerib valu ja näitab perele, kõigile vaatajatele kuidas ebaausa võttega sai palli tagasi?
Veelgi naljakam kõik kommentaatorid, kohtunikud nõustuvadki, et neil ongi väga valus.
NB! Huvitav milline jäähoki, poks jne.. selliste äpudega välja näeks?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis