Spordivaria

Pluss, miinus, ennustus | Euroopa meistri nöökimine ja korvpallikoondise suur mäng 

Ohtuleht.ee, 24. juuni 2018, 18:35
Katrina Lehis.Foto: Martin Ahven
Õhtulehe sporditoimetus vaatab tagasi mööduva nädala sündmustele ja teeb kiire ettevaate ka tulevikku. Selline on meie 24. juuni valik.

Käesoleva nädala pluss

Loomulikult Eesti epeevehklejate medalisadu Novi Sadis peetud Euroopa meistrivõistlusel! Sel nädalal lisasid naised Nikolai Novosjolovi hõbedale koguni neli autasu. Individuaalturniiril hõivasid mõõgapiigad kõik poodiumiastmed: Katrina Lehis võitis kulla, Kristina Kuusk hõbeda ja Julia Beljajeva pronksi. Naiskonnavõistluses saadi pronks. Kindlasti oli palju neid, kelle jaoks oli kolmas koht väike pettumus. Eesti naiste tase on lihtsalt nii kõrge, et ootused on õigustatult laes.

Kristina Kuusk. Foto: Robin Roots

Käesoleva nädala miinus

Eesti vehklemises on intriige endiselt sama palju kui medaleid. Individuaalseks Euroopa meistriks tulnud Katrina Lehis naiskonnavõistluses kaasa ei teinud, sest juba enne EMi oli otsustatud, et ta sõidab Novi Sadist pärast individuaalturniiri koju. Kui kaarte ümber ei mängita, ei pääse ta ka vähem kui kuu aja pärast Hiinas algavale MMile. Kui asjad nõndamoodi jääksid, oleks tegu kummalise olukorraga. Kontinendi tšempion väärib kohta MMil!

Tuleva nädala ennustus

30 

protsenti on tõenäosus, et Eesti korvpallikoondis alistab reedel 2019. aasta MM-valikmängus võõrsil Suurbritannia. Glasgow's peetava matši võitmine kindlustaks eestlastele pääsu järgmisesse ringi, kaotus muudaks seisu segaseks.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
sport@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee