Nii lõi Iago Aspas Hispaania 2:2 viigivärava.Foto: Reuters/Scanpix
Jalgpalli MM
25. juuni 2018, 23:21

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli MM: Hispaania võitis Portugali ees alagrupi tänu löödud väravate arvule (4)

Venemaa MMi alagrupiturniiril on mängida jäänud veel vaid viimane voor. Täna kell 16.30 lähevad A alagrupi võidu nimel vastamisi juba edasipääsu kindlustanud Uruguay ja Venemaa ning Saudi Araabia mängib Egiptusega. Kell 20.30 kohtuvad B alagrupis Portugal ja Iraan ning Hispaania ja Maroko. Püsige lainel!
23:20
VUTISÕBER

Siinkohal on paslik tänaseks putka kinni panna. Uued uudised juba hommikul! Hüva ööd!

23:16

23:06

23:03

22:53

90+3. minut. Iago Aspas lööb Hispaania kasuks 2:2.

22:52

90+1. minut. Peakohtunik käib taas videot vaatamas ja määrab Iraani kasuks penalti. Põhjuseks käega mäng.

90+3. minut. Saeid Ezatolahi realiseerib, 1:1 ja Iraan elab!

22:42

MAROKO! Youssef En Nesyri viib põhja-aafriklased 81. minutil 2:1 juhtima! Tõsi, kuivõrd Portugal juhib Iraani vastu 1:0, ei ole Hispaania edasipäääs ohus.

22:41

83. minut. Peakohtunik käis videost vaatamas, kas määrata Ronaldole küünarnukilöögi eest punane kaart. Lõppeks otsustas vilemees kollase kasuks.

22:31

22:22

Kurb fakt Ronaldo jaoks: viimati eksis portugallane MMil penaltiga (väljaarvatud penaltiseeria) aastal 1966.

22:18

Venemaal on püstitatud uus MMide penaltirekord - 19!

22:17
NALJASÕBER

22:16

22:11

51. minut. Peakohtunik määrab VARi sekkumise ja videokorduse vaatamise järel Portugali kasuks penalti.

53. minut. Ronaldo ei löö ära!!! Löök läheb väravavahit pisut paremale ning