Kaia Kanepi alustas Eastbourne’i turniiri võidukalt (1)

Toimetas Gerd Eston Sepp, 25. juuni 2018 14:26
Kaia Kanepi.Foto: PA/Scanpix
Kaia Kanepi (WTA 44.) alistas Eastbourne’is 1/32-finaalis jaapanlanna Kurumi Nara (WTA 101.) kindlalt 6:2, 6:4.

Kanepi alustas esimest setti kohe servimurdega, jaapanlasele punktigi andmata. Kogu geimi jooksul hoidis eestlanna kontrolli enda käes ning märkimisväärne oli ka esimese servi õnnestumise protsent, mis kõikus kohati lausa 90% juures. Kokkuvõttes kiire 6:2 võit.

Teises setis oli mängu juba rohkem, ent otsustaval hetkel, 4:4 seisul murdis Kanepi vastase servigeimi ja seejärel hoidis enda geimi, et võita pärast tundi ja kaheksat minutit teine sett ja mäng 6:4.

Järgmises ringis ootab eestlannat ees tugev Läti tennisist Jelena Ostapenko, kelle uueks treeneriks sai Anett Kontaveidi eelmine juhendaja, Glen Schaap.