Jalgpall

OSTMA! Müüki tulid UEFA Rahvuste liiga piletipaketid 

Toimetas Gerd Eston Sepp, 25. juuni 2018 16:37
Eesti meeskond Balti turniiril.Foto: PM/Scanpix
Eesti jalgpallikoondis alustab sel sügisel Rahvuste Liiga mänge ning teekonda EM-finaalturniirile. Piletilevisse on tulnud müügile soodsad piletipaketid.

Järgneb Eesti Jalgpalli Liidu pressiteade muutmata kujul:

Piletilevist saab soodsalt soetada Eesti koondise kodumängude paketti, mis tagab hea hinna eest sissepääsu kolmele UEFA Rahvuste liiga kohtumisele. Eesti mängib sügisel kolme meeskonnaga, kui A. Le Coq Arenat külastavad Kreeka, Soome ja Ungari koondised.

Samal teemal

Rahvuste liiga alagrupi võitja võib jõuda 2020. aasta EM-finaalturniirile ja tõuseb järgmiseks Rahvuste liigaks aste kõrgemale. Seega on tegemist kohtumistega, kus on mängus tähtsad punktid.

Kõigil poolehoidjatel on võimalus osta soodne piletipakett, mis sisaldab pääset kõigile kolmele kodumängule. Paketiga on võimalik võrreldes üksikpiletitega säästa kuni 37%!

Pakett maksab 37 eurot (üksikpiletid eraldi ostes kuni 51 eurot kokku), sooduspaketi hind on 32 eurot. Sooduspilet kehtib: 2000.-2011. aastal ja 1954. aastal või varem sündinutele koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal). 2012. aastal ja hiljem sündinud pääsevad sisse tasuta, juhul kui istuvad piletiga saatja süles (kui on soov eraldi istekohaks, siis tuleb osta sooduspilet). Paketid on müügil 31. juulini (k.a).

Eesti koondise kodumängud A. Le Coq Arenal Rahvuste liigas:
Laupäeval, 8. septembril kell 21.45 Eesti – Kreeka
Reedel, 12. oktoobril kell 21.45 Eesti – Soome
Esmaspäeval, 15. oktoobril kell 21.45 Eesti - Ungari

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee