Irina Embrich ja Kaido Kaaberma sai Tallinna linna käest kiita ka möödunud aastal. (tallinn.ee)

Tallinna linnavalitsus eraldas reservfondist Tallinna Spordi- ja Noorsooametile 2500 eurot tunnustamaks ja toetamaks tallinlastest sportlaste Erika Kirpu ja Irina Embrichi ning naiskonna peatreeneri Kaido Kaaberma edukat esinemist Euroopa meistrivõistlustel.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on linn alati pidanud oluliseks toetada oma tublisid sportlasi kõrgete saavutuste ja tulemuste eest. „Oleme tänulikud ja uhked oma sportlaste üle, kes pakuvad meile niivõrd kaasahaaravaid ja kauneid tipphetketki,“ nentis Belobrovtsev. „Selleks, et tunnustada tallinlastest sportlaste kõrgeid saavutusi, otsustas linnavalitsus tänasel istungil toetada tallinlastest sportlasi Erika Kirpu ja Irina Embrichi mõlemat 900 euroga ning naiskonna peatreenerit Kaido Kaabermad 700 euroga.“

Vehklemise epeenaiskond koosseisus Erika Kirpu (tallinlane), Irina Embrich (tallinlane), Julia Beljajeva ja Kristina Kuusik võitsid Serbias, Novi Sadis tänavu 21. juunil toimunud vehklemise Euroopa meistrivõistlustel pronksmedali.

Jaga artiklit

4 kommentaari

H
hahaa  /   22:22, 27. juuni 2018
soliidne 9 sotti kopikatega... Soliidne on nelja/viie kohaline ja makse ka veel maha ei lähe
K
küsimus  /   16:10, 27. juuni 2018
Mille eest see Kirpu preemia saab??See ei oska ju üldse vehelda

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis