Korvpall

Korvpallikoondise õhtu: esmalt ootame imet, siis tuleb kannatamine 

Ats Kuldkepp, Glasgow-Tallinn, 2. juuli 2018, 00:05
NOORUS: 19aastane Sander Raieste (palliga) tegi Suurbritannia vastu südika esituse. Kuidas läheb täna Kreekaga?Foto: FIBA

ETV legendaarne spordikommentaator Anu Säärits tõdes Rio olümpial, et epeevehkleja Kristina Kuusk on terve elu kannatanud ja see on tema suur trump. Võidelda, oodata ja kannatada tuleb täna ilmselt ka Eesti korvpallikoondislastel, sest kui Kreekale kaotatakse, ei sõltu MM-valiksarjas jätkamine enam neist.

Rahvusvaheline korvpalliliit FIBA korraldas asjad sääraselt, et H-grupi viimase vooru mängud peetakse kahe ja poole tunni pikkuse vahega, mitte samal ajal, nagu pallimängudes tavaks. Eestil on Suurbritanniaga kahetunnine ajavahe, aga see poleks ületamatu takistus.

Eestile külla sõitnud Kreeka näitab oma oskusi kell 19 Saku suurhallis, Suurbritannia võõrustab Glasgow’s kell 21.30 Iisraeli. Kuigi Kreeka ei tulnud Tallinna sugugi parimas koosseisus, on neil meie noore koondise vastu selge eelis. Suurbritannial on Eestist möödumiseks vaja Iisraeli võita, juutidele piisab püsima jäämiseks ka mõistliku suurusega kaotusest. Ent kõik esimese ringi mängude võidud-kaotused võetakse teise ringi kaasa ja nii pole Iisraelil nalja tegemiseks mingit põhjust.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

2. juuli 2018, 20:43
GALERII | Eesti koondis pidi lõpuks tunnistama tugeva Kreeka selget paremust
2. juuli 2018, 09:51
Kreeka peatreener: motivatsioon on kõrge, Eestit peab võitma!
2. juuli 2018, 00:06
Tiit Sokk: Kreekal on tark ja kvaliteetne meeskond
30. juuni 2018, 08:30
ÕL ŠOTIMAAL | Kristian Kullamäe: näitan, mida Bundesligas õppisin

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee