Jalgpalli MM

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli MM: Inglismaa alistas penaltiseerias Kolumbia! (9)

Ohtuleht.ee, 4. juuli 2018, 00:05
Hetk mängust Inglismaa - Kolumbia. Reuters/Scanpix
Täna peeti MMil taas kaks mängu ja selgusid viimased veerandfinalistid. Rootsi alistas Šveitsi 1:0, Inglismaa aga alistas 1:1 lõppenud normaal- ja lisaaja järel Kolumbia penaltiseerias 4:3! Jah, te lugesite õigesti - inglased võitsid penaltitega, ajaloos teist korda kaheksast katsest.

00:05
VEERANDFINAALID

Mis ootab meid järgmisena? Esmalt kaks puhkepäeva ning siis neli veerandfinaalmängu.

Reede, 6. juuni:

kell 17 Uruguai - Prantsusmaa (Nižni Novgorodis)

INGLISMAA JA PENALTID

Inglased võitsid MMidel penaltiseeria esimest korda. Varem oldi ühes seerias edukad oldud EMil. Kuuel korral on suurvõistlustel aga penaltitega kaotatud.

PENALTID

3:2 - Hendersoni löögi tõrjub vv Ospina!

23:39

Lisaaeg tulemust ei too, kolmandat korda sel MMil selgitab võitja penaltiseeria!

23:32

Inglismaa surub, kuid sajaprotsendilise võimaluseta - lisaaega on järel veel viis minutit.

23:20

Lisaaja esimene pool lõppes, seis on endiselt 1:1.

23:07

Lisaajast on 4 minutit mängitud. Aga meenutame veel normaalaega.

23:03

23:02
23:00
22:59
22:58
NORMAALAEG LÄBI

Seis 1:1 (57. pen Kane - 90+3. Mina), järgneb lisaaeg.

22:55
1:1!

Kolmandal lisaminutil viigistab Mina nurgalöögi järel seisu!

22:44
22:43

81. minut - Kolumbia saab kiirrünnakul mängu parima võimaluse, kuid Cuadrado lööb värava lähistelt üle!

22:39

77. minut - inglased tahtsid veel üht penaltit, kuid seekord ameeriklasest kohtunik Marc Geiger ei andnud seda.

22:33
22:27

Kolumblased kaotavad täielikult mõistuse ning on mängimise asemel keskendunud ainult kohtunikuga vaidlemisele ja toorutsemisele. Niisugune meeskond ei vääri MMil jätkamist.

22:23
22:19
1:0!

57. minut, Kane viib Inglismaa penaltist juhtima!

22:16

Carlos Sanchez saab ka kollase kaardi.

22:16
PENALTI!

Inglismaa kasuks, sest Harry Kane tõmmati karistusalas maadlusvõttega maha!

THE SUN

Mängus on seis 0:0 ja heidame korraks lõbusa pilgu hommikusse. The Sun vihastas oma esikaanega kolumblased välja.

20:08

Kolumbia algkoosseisust puudub James Rodriguez!

19:11
19:11
19:00
Ville Arike
Emil Forsberg (AP/Scanpix)
18:37

Šveits ründab suurte jõududega, aga Rootsi kaitseb väga sitkelt. 80 minutit mängitud.

18:35
18:27

Seejuures on Rootsi seni saanud 11 löögist väravaraami ainult 2, Šveits 10st 3.

18:23
VÄRAV!

1:0 Rootsile - 66. minut, Forsberg viib Rootsi juhtima, pall muudab küll šveitslase jalast suunda!

17:54
Ville Arike

17:51
17:47
ROOTSI - ŠVEITS
17:42

Ja paar minutit hiljem põrutab rootslane Ekdal teise värava all palli viielt meetrilt taevasse...

17:40

38. minut - Zuber viib Dzemaili Rootsi karistusalas suurepärasele löögipositsioonile, kuid too eelistab täpsusele toorest jõudu ja kõmmutab palli üle põiklati.

17:37
17:29

28. minutil oli Rootsil supervõimalus, kuid Šveitsi vv Sommer tõi viimasel hetkel alanurgast ära Bergi löögi.

17:20
17:09

Rootslased said minuti jooksul kolmel korral ohtlikult löögile, kuid ei suutnud ühtegi palli väravaraami suunata - kaks lööki mööda, ühe tõrjus kaitsja. Mängitud 9 minutit.