Jalgpalli MM

JAAPAN LEINAB: tapeti MMi õigesti ennustanud kaheksajalast oraakel (2)

Toimetas Siim Kera, 3. juuli 2018, 17:55
NB! Pilt on illustratiivne. Fotol pole mitte Rabio, vaid 2014. aastal MMi ennustanud Regina.  AFP/Scanpix
Jaapan on kurb! Eile kaotati jalgpalli MMi kaheksandikfinaalis 2:0 eduseisust Belgiale 2:3. Mõni ütleb, et allajäämise põhjuseks oli jaapanlaste julge taktika, teine leiab, et saatuslikuks sai kaheksajalg Rabio surm.Selgeltnägija võimetega Rabio ennustas õigesti kõik Jaapani alagrupikohtumised - võidu Kolumbia üle, viigi Senegaliga ning kaotuse Poolale. Oma enda hukku ta aga ette ei osanud näha. 

Põhja-Jaapanist Obira linnakese lähedalt Rabio püüdnud kalamees Kimio Abe tunnistas enne kohtumist Belgiaga, et tegelikult müüs ta selgeltnägija kohalikule turule juba pärast seda, kui ta ennustas õigesti Poola matši tulemuse. Midagi muud ei jäänud Abel üle, leiva toob lauale raha, mitte viiv internetikuulsust. 

"Mul on hea meel, et ennustused olid õiged ning Jaapan jõudis play-off'i" ütles Abe kohalikule ajalehele. 

Sotsiaalmeedia nii rahulikult ei reageerinud. 

"See on kaheksajala needus," kirjutas üks kasutaja pärast kaotust Belgiale. "Jaapan ei tule lähima saja aasta jooksul maailmameistriks!" 

Rabio pole ainus elukas, kes ennustamisega kuulsust kogunud. Inglismaal on tänavu hoos siga Marcus, Venemaal lööb laineid Peterburis Ermitaažis elav kass Achilles, kes olevat nüüd nii kuulus, et teda tuntakse lausa tänaval ära. 

Achilles  AP/Scanpix

Tema eest hoolitsev Anna Kondratjeva sõnas, et kuulsus pole kiisu olemust muutunud.

"Tal pole suur ego, ta on väga südamlik ning käitub hästi," tõdes naine. 

Ilmselt kuulsaim loomennustaja on 2010. aastal tulevikku näinud kaheksajalg Paul, kes valis 2008. aasta EMi ja 2010. aasta MMi 14 mängust õige võitja koguni 12 juhul. 

Kuldne urn kaheksajalg Pauli tuhaga.  AFP/Scanpix

2 KOMMENTAARI

m
Milleks? 3. juuli 2018, 21:33
Tegelikult on kõik see loomadega ennustamine väga inetu! Kui see jalgpalli hullus venemaal algas, tapeti jõhkralt kodutuid koeri.Paljud allkirjastasid julmuse lõpetamise vastu ja teisi on haaranud jaburdus ,loomadega ennustamine! Haige maailm ja inimesed!
K
. 3. juuli 2018, 20:02
Kõik söögiks!

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee