Jalgpalli MM

„Fännid“ penaltiseerias eksinud Kolumbia koondislastele: te olete meie jaoks surnud, sooritage enesetapp (10)

Toimetas Henry Rull, 4. juuli 2018 09:28
Õnnetu Carlos Bacca.Foto: YURI CORTEZ
Eilses jalgpalli MMi kaheksandikfinaalis Inglismaa vastu Kolumbia penaltilööjatena eksinud Mateus Uribe ja Carlos Bacca on saanud palju surmaähvardusi.

Kolumbia oli Inglismaa vastu penaltiseerias 3:2 juhtimas, kui Uribe kõmmutas palli latti ning Bacca löögi tõrjus väravavaht Jordan Pickford. Et inglased ei eksinud, võitsid penaltiseeria skooriga 4:3 nemad.

Samal teemal

Sotsiaalmeedias kulutulena levima hakkanud ähvardustes oli näiteks kirjas, et Bacca ja Uribe on Kolumbia "fännide" jaoks surnud. Samuti ärgitati mehi enesetapule ning neile anti soe soovitus Kolumbiasse mitte tagasi tulla.

Ent oli ka palju neid, kes tõttasid Baccad ja Uribet kaitsma ning palusid lüürilise giljotiini käiku lasknud inimestel tuure maha võtta. "Äsja oli Andres Escobari surma-aastapäev ning te nõuate Bacca surma. Vabandust, aga ma ei saa sellise lollusega nõustuda," kirjutas üks inimene sotsiaalmeedias.

Andres Escobar oli Kolumbia koondise keskkaitsja, kelle omavärava tõttu langesid ladinaameeriklased 1994. aasta MMil konkurentsist. Kodumaale naastes lasti mees eksimuse pärast aga maha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee