Vilemees Mark Geiger. (JUAN MABROMATA)

Kolumbia jalgpallikoondise ründetäht Radamel Falcao kritiseeris pärast MMil Inglismaale allajäämist kohtunik Mark Geigerit. "50-50 olukordades eelistas ta alati Inglismaad," leidis kesktormaja.

Kohati väga tuliseks läinud kohtumise jooksul vilistati 36 viga, millest 23 läksid Kolumbia koondislaste arvele. Kaheksast mängus näidatud kollasest kaardist kuus läksid ladinaameeriklastele.

"Minu arvates oli päris imelik, et kohtunikuks valiti ameeriklane. Ausalt öeldes jätab see mulle suhu imeliku meki. Ta rääkis vaid inglise keelt ning tema kallutatus oli selge.

Ta ei vilistanud mängu ausalt ning kui ta polnud kindel, kes vea tegi, otsustas ta alati meie kahjuks. Kahju, et selline asi pidi MMi kaheksandikfinaalis toimuma," kurtis Falcao.

43aastane kooliõpetaja Geiger on tänavusel MMil varemgi halba rambivalgusesse sattunud. Nimelt süüdistas Maroko koondislane Nordin Amrabat Geigerit soovis saada pärast kohtumist Portugali mängija särki. Nii FIFA kui ka vilemehele lähedal seisvad allikad lükkasid Amrabati väited aga ümber.

"Cristiano Ronaldo avaldas talle suurt muljet. Pepe ütles mulle, et Geiger küsis avapoolajal, kas ta saaks hiljem Cristiano särgi. See pole normaalne. Me oleme MMil, mitte tsirkuses," sõnas Amrabat.

Jaga artiklit

6 kommentaari

T
traktor  /   13:19, 4. juuli 2018
Ah või ebaaus - pruunlased söögu väljaheidet - selline mängustiil viimasedki vaatajad teleka eest ajab eemale!
N
No krt  /   12:16, 4. juuli 2018
ärge siis toorutsege niipalju ega te narkosõjas pole!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis