Kristian Kullamäe (palliga). (Stanislav Moshkov)

Õhtulehe korvpallisaade "Viies veerandaeg" võttis kokku MM-valiksarja esimese ringi mängud. Eesti koondis pääses napilt edasi, aga mis saab sügisel?

Saatejuhid Ats Kuldkepp, Jarmo Jagomägi ja Henry Rull leidsid, et Sander Raieste ning Kristian Kullamäe esiletõus oli tore, aga tuleviku osas ei näidanud see suurt midagi. Miks suutis vanematest tegijatest hästi esineda vaid Siim-Sander Vene? Kas Eestis leidub veel noori, keda koondise juurde kaasata?

Lisaks koondisejuttudele rääkisime ka NBAst. Peateemadeks loomulikult LeBron Jamesi liitumine Los Angeles Lakersiga ja DeMarcus Cousinsi diil Golden State Warriorsiga, millest viimase peale läksid paljud NBA fännid arusaamatul kombel tohutult närvi.

Head kuulamist!

Jaga artiklit

4 kommentaari

V
Viies veerandaeg  /   01:26, 5. juuli 2018
Te olete teoorias väga kõvad vennad omaarust.
Targutage vähem ja keda kotib Teie jutt.
H
Huviline fänn  /   00:39, 5. juuli 2018
tegelikult mängiti selle satsiga ikka vägagi normaalselt. Kullamäel viimane mäng Kreekaga kõige paremini tõesti ei õnnestunud. Kuid ta ju alles alustab suures mängus. Raieste oli aga kreeka mängus ikka vägagi hea. pigem jooksid lati alt läbi vanemad mehed. isegi Siim-Sander vene mäng Kreeka vastu ei olnud ju nibgi super, teistest rääkimata: Ja sellise visketabavuse ja vabavisete tabavuse (!!??) juures oli kahekümne punktine vahe isegi ülihea.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis