Katrina Lehis (paremal) Euroopa meistrina Tallinnas. (Mihkel Maripuu/Scanpix)

Kuu aega tagasi Serbias Novi Sadis Euroopa meistriks tulnud Katrina Lehist ja tema treenerit Helen Nelis-Naukast premeeritakse kokku 28 500 euroga.

Eesti Olümpiakomitee maksab kuldmedali võitnud vehklejale Katrina Lehisele preemiaks 19 000 eurot ning tema treenerile, legendaarse vehklemistreeneri Endel Nelise tütrele, pool sportlase summast ehk 9500 eurot.

"Katrina oskus pingelistel hetkedel keerulised olukorrad enda kasuks pöörata kirjeldab ilmekalt tema võidutahet ja võimet anda endast maksimum. Tema suutlikkus tulla toime suurte väljakutsetega on inspireeriv. Õnnitlen Katrinat, tema treenerit ja kõiki abilisi ning suur tänu Eesti rahvale pakutud erakordsete ja meeldejäävate hetkede eest," sõnas EOK president Urmas Sõõrumaa.

Jaga artiklit

4 kommentaari

N
Nuhvik  /   09:00, 6. juuli 2018
Avalikkusele on tegelikul naiskonna komplekteerimise tõelised tagamaad teadmata, kui asi on omavahelises suhete klaarimises ja mitte erapooletus hinnangus,siis pole ka spordiala juhatus selles süüdi.Aga ROKi rahasüst,mis iseenesest on sportlasele ja treenerile õiglane tunnustus,paistab teisalt hinnanguna-tõde vaikib kui raha kõneleb.
M
memm  /   19:15, 5. juuli 2018
Tore, et niigi palju abiks. Mõeldes, kui palju vanemad on aastate jooksul panustanud, et piiga jõudis nii kaugele (ega pole enam nõuka-aeg, kus laagrid-varustus-võistlussõidud olid tasuta...). Iga samm trennis ja kasvu sentimeeter maksab.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis