Jalgpalli MM

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli MM: finaalis mängib kas Horvaatia või Inglismaa! (39)

Ohtuleht.ee, 8. juuli 2018, 00:00
Domagoj Vida (keskel) viis lisaajal Horvaatia juhtima. Sputnik / Scanpix
Jalgpalli MMil selgub täna õhtul teine poolfinaalpaar. Seda asuvad selgitama Rootsi - Inglismaa (kell 17) ja kodupubliku tuge nautiv Venemaa - Horvaatia (kell 21). Meie otseblogi on terve päev vutilainel, naudime koos!

23:51

3:4 Ivan Rakitic viib Venemaa poolfinaali, kus kohtutakse Inglismaaga!

23:45

0:0 Smolov lööb väga halva penalti, Subasic tõrjub!

23:39

Kõik. Järgnevad penaltid!

23:32

Värava autoriks kodustatud brasiillane Mario Fernandes!

23:31
2:2

USKUMATU!

23:24
Emotsioonid Tallinna kesklinnas. (Erki Pärnaku)
23:12
1:2

Horvaatia asub lisajal läbi Vida juhtima! Kas Venemaa unistus hakkab purunema?

23:03

Pall on taas mängu lükatud. Venemaa tundus teisel poolajal üsna väsinud, näis, kas kodumeeskond suutis väikese pausi ajal kosuda.

22:56

Horvaatia domineeris terve teise poolaja, aga kui väravat ei löö, siis ootab... LISAAEG!

22:51

Normaalajale lisatakse viis minutit. Lisaaeg juba terendab.

22:38

Inglased saavad poolfinaali vastase teada hetkel, kui nad Peterburis maanduvad.

22:32

Horvaatia on teisel poolajal selgelt parem, aga liiga palju ohtlikke momente pole suudetud luua. 20 minutit normaalaja lõpuni.

22:30

22:20

60. minutil lendab Perisici löök vastu venelaste värava posti. Seis püsib 1:1!

22:07

Algas teine poolaeg!

21:59

Avapoolaeg numbrites:

21:50

Venelased ja horvaadid lähevad riietusruumi jõudu ja mõtteid koguma.

21:42
1:1

Horvaatia viigistab! Kui Venemaa sai 31. minutil juhtima, siis 40. minutil toob viigi tabloole Andrej Kramarici tabamus.

21:40
Pall on võrgus! (Reuters/Scanpix)
21:38

21:34
1:0

VÄGEV! Venemaa läheb tõelisest iluväravast juhtima! Autoriks Deniss Tšerõšev!

21:28

21:18

Veerand tundi mängitud ja ei saa öelda, et favoriit Horvaatia kuidagi üle oleks. Venemaa on mängus hästi sees!

21:05

LÄKS!

20:53

Lisame ka formatsioonid, suur matš on peagi algamas!

20:27

Viis viimast veerandfinaali jõudnud korraldajamaad on pääsenud ka nelja parema hulka! Kas Venemaa ime jätkub?

2:0

KÕIK! Inglismaa on poolfinaalis, kus kohtutakse 11. juulil kas Venemaa või Horvaatiaga!

18:29

18:22

18:16
2:0

Inglaste pressing kannab vilja! Dele Alli saab Jesse Lingardilt hea tsenderduse ja saadab palli peaga väravasse! 2:0!

18:14

Ausaltöeldes pole kuskilt näha, kuidas Rootsi siia mängu tagasi pääseks. Inglismaa domineerib ja rootslastel puudub plaan B.

18:02

Teine poolaeg algas, tribüünidelt kõlab traditsiooniline God Save the Queen!

17:57

17:49

Ka Wimbledoni tenniseturniiril on tunda kolme lõvi kohalolu!

17:48

Esimene poolaeg lõppeb Inglismaa 1:0 eduseisul!

17:36

Peab tunnistama, et värav tuli veidi ootamatult, aga samas ei tule üllatusena, inglased on ülitugevad just standardolukordades. Kümnest MMil löödud väravast koguni kaheksa on löödud surnud palli olukorrast.

17:32
1:0

Keskkaitsja Harry Maguire lööb nurgalöögist tulnud palli peaga nurka ja viib Inglismaa juhtima! Milline hetk lüüa oma koondisekarjääri esimene värav!

17:20

20 minuti järel tuleb tõdeda, et tegemist on väga võrdse matšiga. Kumbki pole täielikult initsiatiivi haaranud, kuid, tõsi, Rootsi mängib madalamal ja Inglismaa saab rohkem palli vallata.

17:10

Esimesed kümme minutit kulgevad marurahulikilt ja suurt midagi väljakul polegi toimunud.

17:01

LÄKS! MMi veerandfinaal Inglismaa vs Rootsi!

16:38
ALGKOOSSEISUD

16:38

15:55

Inglismaa ja Rootsi on omadega Samaara staadionil. Avavile kell 17!

14:21

Inglismaa ründaja Harry Kane on MMil löönud kuus korda raamide vahele ja kõik need on maandunud ka väravavõrgus!