Mario Mandžukic tõusis horvaatide kangelaseks ja viis oma rahvuskoondise finaali.Foto: Reuters/Scanpix
Jalgpalli MM
11. juuli 2018, 23:43

NII SEE JUHTUS | Jalgpalli MM: Horvaatia pääses esmakordselt riigi ajaloos finaali (3)

Horvaatia on vastu pidanud kolm lisaaega järjest ja pääsenud uskumatu võiduga esimest korda riigi ajaloos MM-finaali. Inglismaa peab leppima pronksimänguga.
23:40

HORVAATIA ON ESIMEST KORDA RIIGI AJALOOS FINAALIS!

23:22

Mario Mandžukic viib horvaadid finaali lävele. Mängida jääb 11 minutit

23:21

2:1 Horvaatia!

23:17

Inglismaa valdas enam palli, aga parim võimalus tekkis hoopis Horvaatial. Jordan Pickford suutis aga Mandžukici löögile põlve ette sättida. Teine lisaaja pool, 15 minutit, ootab veel ees

22:03

Teine poolaeg on alanud! Kas Horvaatia suudab mängu päästa? Seni on oldud küllaltki mannetud.

22:01

Vaid üks 18 meeskonnast, kes on MMi poolfinaalis poolajal juhtinud, pole finaali pääsenud. Inglismaa seis on hea!

21:46

POOLAEG! 1.0 Inglismaale

21:31

Inglased olid värava üle pigem õnnelikud...

21:26

Kieran Trippier on alles teine Inglismaa mängija, kes MMil otse karistuslöögist värava löönud. Legendaarne David Beckham on palli trahvilöögist võrku keerutanud 1998 ja 2006. aastal.

21:22
21:09

See oli Tottenhami mängumehe esimene värav Inglismaa koondise eest. Kas jalgpall jõuab tõesti lõpuks koju?

21:06

VÄRAAAAAAV! Kieran Trippier viib karistuslöögist Inglismaa 1:0 juhtima. Mängitud vaid 6 minutit!