Mario Mandžukic tõusis horvaatide kangelaseks ja viis oma rahvuskoondise finaali. (Reuters/Scanpix)

OTSEÜLEKANNE ON LÄBI

Horvaatia on vastu pidanud kolm lisaaega järjest ja pääsenud uskumatu võiduga esimest korda riigi ajaloos MM-finaali. Inglismaa peab leppima pronksimänguga.

• 23:40

HORVAATIA ON ESIMEST KORDA RIIGI AJALOOS FINAALIS!

• 23:22

Mario Mandžukic viib horvaadid finaali lävele. Mängida jääb 11 minutit

• 23:21

2:1 Horvaatia!

• 23:17

Inglismaa valdas enam palli, aga parim võimalus tekkis hoopis Horvaatial. Jordan Pickford suutis aga Mandžukici löögile põlve ette sättida. Teine lisaaja pool, 15 minutit, ootab veel ees

• 22:03

Teine poolaeg on alanud! Kas Horvaatia suudab mängu päästa? Seni on oldud küllaltki mannetud.

• 22:01

Vaid üks 18 meeskonnast, kes on MMi poolfinaalis poolajal juhtinud, pole finaali pääsenud. Inglismaa seis on hea!

• 21:46

POOLAEG! 1.0 Inglismaale

• 21:31

Inglased olid värava üle pigem õnnelikud...

• 21:26

Kieran Trippier on alles teine Inglismaa mängija, kes MMil otse karistuslöögist värava löönud. Legendaarne David Beckham on palli trahvilöögist võrku keerutanud 1998 ja 2006. aastal.

• 21:22
  • 21:09

See oli Tottenhami mängumehe esimene värav Inglismaa koondise eest. Kas jalgpall jõuab tõesti lõpuks koju?

• 21:06

VÄRAAAAAAV! Kieran Trippier viib karistuslöögist Inglismaa 1:0 juhtima. Mängitud vaid 6 minutit!

• 21:00

LÄKS LAHTI!

• 20:59

Peakohtunik on Türgist, Cüneyt Cakir nimeks.