Ragnar Klavan.Foto: PA Images / Scanpix
11. juuli 2018, 12:40

VIDEO | Klavani poolajal Liverpoolile ei löödud, kuid Karius tegi taas apsaka

Jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan mängis FC Liverpooli treeningmängus taas 45 minutit, meeskond alistas tugevuselt neljandas liigas mängiva Tranmere Rovers tulemusega 3:2.

Klavani osalusel peetud avapoolaeg lõppes Liverpooli 3:0 eduseisul, ent teiseks poolajaks platsile tulnud uued 11 meest lubasid vastasel kaks tükki tagasi lüüa. Seejuures läheb Roversi esimene värav enamjaolt väravavaht Loris Kariuse hingele (vt videot allpool).

Ajaleht Liverpool Echo hindas Klavani sooritust kümnepallisüsteemis seitsme vääriliseks.