VIDEO | Klavani poolajal Liverpoolile ei löödud, kuid Karius tegi taas apsaka

Toimetas Mart Treial, 11. juuli 2018, 12:40
Ragnar Klavan. PA Images / Scanpix
Jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan mängis FC Liverpooli treeningmängus taas 45 minutit, meeskond alistas tugevuselt neljandas liigas mängiva Tranmere Rovers tulemusega 3:2.

Klavani osalusel peetud avapoolaeg lõppes Liverpooli 3:0 eduseisul, ent teiseks poolajaks platsile tulnud uued 11 meest lubasid vastasel kaks tükki tagasi lüüa. Seejuures läheb Roversi esimene värav enamjaolt väravavaht Loris Kariuse hingele (vt videot allpool).

Ajaleht Liverpool Echo hindas Klavani sooritust kümnepallisüsteemis seitsme vääriliseks.

Liverpooli koosseis avapoolajal:

Liverpooli koosseis teisel poolajal:

Kohtumise väravad:

Liverpooli ettevalmistus jätkub kodumängudega tugevuselt neljanda liiga klubi Bury (laupäeval) ja tugevuselt kolmanda liiga meeskonna Blackburn Roversi (järgmisel kolmapäeval) vastu.

12. juuli 2018, 12:33
MIS ASI SEE ON? Liverpooli uus mänguvorm võeti vastu hävitavate hinnangutega
11. juuli 2018, 18:16
Mbappe vastas Belgia koondislastele, kes kritiseerisid Prantsusmaad antijalgpallis
8. juuli 2018, 11:06