ŠOKK! Tiitlikaitsja langes Wimbledonis konkurentsist (4)

Toimetas Gerd Eston Sepp, 11. juuli 2018, 21:16
Federer pidi tiitli kaitsmisest suu puhtaks pühkima. Reuters/Scanpix
Valitsev meister Roger Federer (ATP 2) lülitati Wimbledoni kaheksandikfinaalis  Lõuna-Aafrika Vabariigi tennisisti Kevin Andersoni (ATP 8) poolt maratonmängus seisuga 6:2, 7:6(5), 5:7, 4:6, 11:13 konkurentsist välja.

Federer võitis kaks esimest setti ja tundus, et kõik läheb loogilist rada pidi, ent siis toimus mängus pööre ja hoopis Anderson suutis kaks järgmist võita, kuigi kolmandas setis oli seisul 5:4 hoopis šveitslasel matšpall.

Viiendas setis hoidsid mõlemad mehed kindlalt oma servigeime, kuni seisuni 11:11, mil Anderson suutis murda ja seejärel oma servi hoida ning mäng peale 4 tundi ja 14 minutit lõpetada. Poolfinaalis läheb ta vastamisi 2016. aasta finalisti Milos Raonici või servikahur John Isneriga.

14. juuli 2018, 22:05
Wimbledonis võidutses sakslanna, Williams ei püstitanud rekordit
13. juuli 2018, 22:02
Uskumatu poolfinaal Wimbledonis! Võitja selgitamiseks kulus 99 geimi, viimane sett 26:24!
10. juuli 2018, 23:26