Nõmmekad pidid täna võrgust kolm palli välja noppima.Foto: Teet Malsroos
13. juuli 2018, 00:57

KATASTROOF: ka Nõmme Kalju kaotas eurosarja avamängus (3)

Neli mängu, neli kaotust, väravate vahe 1:10. Selline oli Eesti klubide saldo euromängude avaringis. Kalju panustas sellesse 0:3 kaotusega Islandil kohalikule klubile Stjarnan Garðabærile.

Mäng algas pigem Nõmme klubi pallivaldamisega, kuid ohtlikuks islandlaste väravale ei saadud. 18. minutil tegi aga Kalju väravavaht Teleš karistusalas vea ja kuigi Hilmar Arni Halldorssoni penaltile sai ta käed vahele, oli seis siiski 0:1.

Teine poolaeg algas külma düšiga - Teleš küpsetas kerge piruka ja Islandi klubi asus 49. minutil Baldur Sigurdssoni väravast juba 2:0 ette. 70. minutil pääses Guðjón Baldvinsson kiirrünnakul väravavahiga vastamisi ning realiseeris olukorra külma kõhuga.

Seega kõige suuremad lootused esimesest eelringist edasi pääseda Levadial, kes Kadrioru staadionil vaid 0:1 kaotuse vastu pidi võtma. Kalju korduskohtumine toimub 19. juulil kell 19.00.