Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

KOLMAS POOLAEG | Finaali järelkajad: kas horvaatidele tehti otsustavas matšis liiga? (8)

LISA KOMMENTAAR

16. juuli 2018, 13:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Raivo16. juuli 2018, 14:47
Ei olnud värvitud, suuremal osa neist on sünnimaaks mõni Aafrika riik, pole siis imestada, et pisike Horvaatia ei suutnud suure Aafrikaga võidelda, aga paljude meelest on just Horvaatia nende võistluste suurim võitja ja ka mina arvan nii.
Juhan16. juuli 2018, 09:02
oli ju ilus etendus ja emotsioone pakuti täie raha eest kuni viimaste minutiteni. teisalt eks meelelahutusäri pea ikka vaatama maksejõulise publiku poole. prantsuse keelt kõnelejate hulgas on neid tunduvalt rohkem kui horvaatide hulgas.
16. juuli 2018, 08:42
sohk see oli. aga ega ülekohus kottis ei seisa. küll kunagi prantslased löögi tagasi saavad.
Andres16. juuli 2018, 09:21
Mis prantstlased? Tõmmud muulased.
Jauram16. juuli 2018, 09:26
See oli aafrika koondis !
Jah, 4,3 miljoniga rahvusvahelisele koondisele on raske vastu saada.16. juuli 2018, 10:06
Prantslased ja "prantslased" on mitmel alal tegijad, aga ka omade sulgedega on neil läbi aegade olnud kõvad tegijad!
Kaks mittearusaajat jt. järgnevad punaste toksijad.16. juuli 2018, 10:22
Horvaatide võimsusest jäi seekord väheks.
irw16. juuli 2018, 09:36
polnd seal mingit sohki. kui horvaatidel pole oma värava ees kontrolli ja topivad päid ning käsi ette ... pärast lasevad neil prantsuseks nimetatavail suure arvu lööke paugutada ning viimane kolksab ikka oma kaitsest läbi siis pole vaja vastast ega kohtunikke süüdistada.
jah, ise ka soovisin horvaatide võitu, aga kui pole suutelised mis seal kiruda on.