Hapoel lõi mõlemas mängus Flora puuri täis.Foto: Tairo Lutter
17. juuli 2018, 21:49

EURONEEDUS JÄTKUB! Flora pudenes kolinal Meistrite Liigast (5)

Ega rohkem ei olegi midagi mängu kohta öelda. Be'er Sheva Hapoel lõi kolm väravat, Flora ühe ja asi ants. Iisraeli klubi näitas kahes mängus oma mäekõrgust üleolekut ja edeneb seisuga 7:2 järgmisesse ringi.

Kuigi mängu esimene hea võimalus tekkis esimeses mängus penaltist Flora auvärava löönud Rauno Sappinenil, avas skoori ikkagi Hapoel. 15. minutil sai jala valgeks Hen Ezra. 27. minutil skooris Hanan Maman ning 48. lõi Meor Melikson viimase naela rohevalgete kirstu. Flora "au" päästis 86. minutil Rauno Alliku.

Kahe mängu kokkuvõttes 2:7 allajäämine pole aga suurim kaotus, mis on vastu võetud. 1999/00 hooajal kaotati Belgrani Partizanile 1:4, 0:6, ehk kokku 1:10. 24 eurohooaja jooksul on vaid korra suudetud vastasest üle olla. 12 aastat tagasi alistati võõrsil löödud värava toel 0:0, 1:1 Oslo Lyn.

Õnneks on sel hooajal Eesti meistril veel üks õlekõrs - Euroopa Liiga teine eelring. Seal minnakse vastamisi küprose klubi Nikosia APOELiga, kes jäi üllatuslikult 1:3, 1:0 alla Leedu klubile Marijampole Suduvale.