Tour De France'i uueks üldliidriks kerkis 11. etapiga britt Geraint Thomas.Foto: AFP/Scanpix
18. juuli 2018, 22:58

NII SEE JUHTUS | Sport 18.07: Sildaru sai hea uudise, Prantsusmaa velotuuri kollane liidrisärk vahetas omanikku

18. juuli pakub peale ilusa ilma ka arvukalt spordisündmusi. Jätkub Tour de France, kus eile näitas väga ilusat minekut Rein Taaramäe. Samuti on Euroopa Liigas võistlustules Narva Trans, kes püüab võõrsil FK Željeznicari vastu avamängu 0:2 kaotust tagasi mängida. Püsige lainel!
22:58
SPORDISÕBER

Ega's kedagi, aeg tänaseks otsad kokku tõmmata. Hüva õhtut ja nautige Eestimaa suve!

22:23

22:11

21:46
21:40

21:20

Sofias peetaval B-divisjoni U20 EMil pidi Eesti valusalt tunnistama võõrustajamaa Bulgaaria paremust 56:58 (28:34). Kaotus tähendas paraku ka paljude nimekate puudujatega Eesti veerandfinaalist väljajäämist.

Eesti kasuks: Rosenthal 14+6 lp+3 vl (14/5), Kaldre 13 pt, Pehka 9, Niits 8+5+4, Šein 6+4 lp, Stankevitš 6+4 lp

21:02

Fulham kaotas treeningmängu Istanbuli Fenerbahcele 0:3, Mattias Käit mängis 65 minutit.

20:56

20:26
FREESTYLE-SUUSATAMINE

20:00
WRC

Latvala jääb tänase testiga rahule ja on enda sõnul Soome ralliks valmis!

19:59
TENNIS

Tänane võistluspäev Merko Estonian Openil pakkus põnevaid lahinguid, kuid eestlastest jäid konkurentsi vähesed: üksikmängu veerandfinaali jõudsid Mattias Siimar ja Elena Malõgina ning paarismängus poolfinaali Katriin Saar / Saara Orav.

Mattias Siimar alistas venelase Matvey Minini (ATP 1135) ja läheb homme kell 13 algavas veerandfinaalis vastamisi Rootsit esindava Dragos Nicolae Madarasega (ATP 934), kes täna mängis 6:4, 7:5 üle Kenneth Raisma.

Eriti tasavägine oli Vladimir Ivanovi ja esimese paigutusega Emil Ruusuvuori (ATP 449) vaheline ligi kolm tundi kestnud kohtumine. Kuigi Ivanovil õnnestus kaitsta neli matšpalli, sai noor soomlane ikkagi oma tahtmise ja võitis 6:4, 4:6, 6:4. Kristofer Siimar kaotas venelasele Markos Kalovelonisele (ATP 703) 1:6, 1:6.

Paarismängus konkurentsi eestlasi jäänud ei ole: Kristjan Tamm / Siim Troost kaotasid venelastele Markos Kalovelonis / Denys Klokile 4:6, 6:7(3). Kenneth Raisma / Emil Ruusuvuori andsid Ruusuvuori jalavigastuse tõttu loobumisvõidu Vene paarile Matvey Khomentovskiy / Matvey Minin.

Eesti naistest jõudis veerandfinaali Elena Malõgina, kes alistas 6:2, 6:2 soomlanna Mariella Minetti. Veerandfinaalis on vastaseks venelanna Angelina Zhuravleva (WTA 799).

Saara Orav kaotas lätlanna Margarita Ignatjevale 2:6, 3:6. Küll aga sai Orav võidurõõmu maitsta, kui Katriin Saarega paarismängus alistati Läti paar Margarita Ignatjeva / Stefanija Polischuk 6:0, 6:1. Poolfinaalis ootab ees kohtumine Vene-Läti paariga Anna Ureke / Daniela Vismane.

Sofiya Chekhlystova / Ksenia Tarasova jäid alla Saksa-USA paarile Ina Kaufinger / Aimee Tarun 2:6, 5:7.

Homme algab võistluspäev Pärnu kesklinna väljakutel kell 11. Mattias Siimar mängib umbes kell 13, pärast seda saab kaasa elada Elena Malõginale ja õhtu lõpetab Katriin Saar / Saara Orava paarismäng.

19:53

Maailmameistrid esitavad N'Golo Kante auks tehtud fännilaulu, mikrofoniga juhib üritust Paul Pogba.

19:51

Poolaeg Sarajevos. Željeznicar juhib 2:1 ja kokkuvõttes 4:1. Ilus algus pöördus poolaja keskel viie minutiga sisuliselt lootusetuks seisuks.

19:51

19:31

29. minut - 2:1. Kotenko tuleb nurgalöögi ajal ebaõnnestunult väravast välja, hüppab palli alt läbi ja Bosnia mees lükkab peaga tühja võrku.

19:27

1:1. Željeznicar lööb 25. minutil peaga ühe tagasi. Rünnak algas Artur Kotenko kehvast väljalöögist.

19:15

Kellel huvi, siis Transi euromängu näeb otseülekandes siit.

19:12

Kell 19 Bosnia ja Hertsegoovina pealinnas Sarajevos Euroopa liiga 1. eelringi korduskohtumist alustanud Narva Trans asus kohaliku Zeljeznicari vastu 5. minutil Viktor Plotnikovi väravast juhtima. Avamäng Tallinnas lõppes Bosnia meeskonna 2:0 võiduga.