Kelly Sildaru (Alar Truu)

Rahvusvahelise Olümpiakomitee (ROK) täitevkomitee otsustas täna Lausanne'is lisada 2022. aasta Pekingi OMi kavva seitse uut medaliala, raporteerib portaal Inside The Games.

See on hea uudis eestlastele, sest teiste seas lisandus olümpiaprogrammi freestyle-suusatamise Big Airi (üks suur hüpe - M.T.) võistlus nii meestele kui ka naistele.

Seega on Kelly Sildarul ja teistel teoreetiliselt võimalik Pekingis heidelda kolme kuldmedali nimel (juba varem olid kavas pargi- ja rennisõit). Kusjuures lumelaudurid võistlesid Big Airis juba Pyeongchangis.

Veel lisandusid OMi kavva naiste ühebobi ning segavõistkondlikud lumelauakross, lühiraja kiiruisutamine, vigusuusatamise hüpped (inglise k "aerials") ja suusahüpped.

Jaga artiklit

6 kommentaari

J
jep  /   21:27, 19. juuli 2018
Kelly rong on nagunii läinud. Nagu iluvõimlermiseski - tipus on napilt vanusepiiri ületanud ja kerged tüdrukud. Aga vanus pressib peale, hakkab tissi-tussi juurde viskama ja 20-selt on juba vanadekodus.
Praegult teeb üks noorem jaapani plika (nime ei hakanud meelde jätma) Kellyle Bigairis lõdvalt ära. Kahju, et vanamees asja üle forseeris ja ainuke olümpia seepärast kasutamata jäi.
J
ja  /   18:41, 19. juuli 2018
vöidabki

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis