Artur KotenkoFoto: Narva Trans
18. juuli 2018, 20:52

Trans asus Bosnias juhtima, kuid eurohooaeg sai läbi

Narva Transi jalgpalliklubi eurohooaeg lõppes täna Sarajevos, kus kaotati Euroopa liiga 1. eelringi korduskohtumises kohalikule Željeznicarile 1:3 ja langeti koondskooriga 1:5 konkurentsist.

Seejuures asus Trans, kel Tallinnast oli kaasas 0:2 kaotus, kordusmatši juba 5. minutil Viktor Plotnikovi väravast juhtima. Ent mida aega edasi, seda suuremaks bosnialaste surve kasvas.

Viigivärav saabus 25. minutil, kui Dženan Zajmovic suunas peaga võrku äärelt tulnud tsenderduse. Too rünnak algas väravavaht Artur Kotenko kehvast väljalöögist ning jätkus kaitsja kesise klaarimisega.

Tuhandetele Željeznicari fännidele andis teist korda hõiskamiseks põhjuse Sulejman Krpic, kes lõi 29. minutil peaga võrku nurgalöögist tulnud palli. Siinkohal peab Kotenko taas endale tuhka pähe raputama, sest tuli joonelt välja, kuid hüppas palli alt läbi.

Kolmanda palli lõi Transi võrku taas Krpic, kes realiseeris 82. minutil kiire vasturünnaku. Mänguliselt said narvalased enam-vähem soliidselt hakkama, ent mõnest prohmakast piisas, et ka Sarajevos Bosnia hõbedameeskonnale kaotada.

See tähendab, et Eesti klubid on kaotanud kõik kuus tänavust euromängu. Nõmme Kalju ja FCI Levadia võivad homme toda viga parandada.