Pärnu VaprusFoto: Robin Roots
18. juuli 2018, 22:07

NAPIKAS! Pärnu Vaprus alistas rahvaliiga meeskonna 90+5. minuti väravast

Jalgpalli meistriliigas mängiv Pärnu Vaprus oli täna karikavõistluste 1/32-finaalis püsti hädas rahvaliiga meeskonna FC NPM Silmetiga, kuid võttis 90+5. minuti väravast 2:1 võidu.

Otsustava tabamuse sepistas vasakkaitsja Enrico Veensalu. Kusjuures Vaprus jäi Sillamäel toimunud matšis kaotusseisu, kui kodumeeskonna kasuks tegi 49. minutil skoori Anton Mašinistov.

Keskkaitsja Magnus Villota taastas 74. minutil viigi. 88. minutil oli Karl Anton Sõerdel võimalik asi ära otsustada, kuid ründaja eksis penaltil. Kaks minutit hiljem jäi Silmet vähemusse, sest vägivaldse käitumise tõttu eemaldati Ruslan Ivanov.

Meistriliiga meeskondadest käis täna platsil ka Tartu Tammeka, kes alistas võõrsil 2:0 esiliiga B keskmiku, Kohtla-Järve JK Järve. Võrku sahistasid Martin Jõgi (76. min) ja Andre Paju (90. min).