Kurb Nõmme Kalju jalgpallur vutimurul lebamas. (Tiit Tamme)

Õhtulehe vutisaates "Kolmas poolaeg" analüüsisid ajakirjanikud Siim Kera, Henry Rull ja Mart Treial Eesti jalgpalliklubide tänavust eurosuve. Kaheksast mängust võeti üks võit, väravate vaheks jäi 5:18. Iisraeli klubile Be'er Sheva Hapoel kaotanud Flora jätkab küll Euroopa liigas, kuid Levadia, Kalju ja Transi kontinentaalkohtumised on selleks suveks peetud.

Kas tegemist on ebaõnnestumisega või pallisid meie klubid oma taseme välja? Kuidas mõjutas tiimide mängu suvepuhkus? Mis peaks Eesti jalgpallis muutuma, et klubid suudaksid Euroopas paremat mängu näidata?

Head kuulamist!

Jaga artiklit

2 kommentaari

H
hk42  /   15:39, 21. juuli 2018
ma soovitaksin ajakirjanikel mänge, mida ise reaalselt nähtud pole, mitte sõna võtta. mis jutt see on, et kalju ja islandi klubi olid võrdsed ja vastastel oli lihtsalt rohkem õnne??? klge ilmselgelt te esimest mängu ei näinud. see oli algusest lõpuni 100%liselt islandi käes, mitte hetkekski ei tekkinud mitte kõige väiksemat kahtlust kah, et tuleb 0:0 viik või veel vähem võit. täielik domineerimini 90 min. kodus jah vblla teises mängus island lihtsalt kindlustas võitu ja ekslikult võis jääda mulje, et tegemist on võrdsete meeskondadega.
R
Raivo  /   20:34, 20. juuli 2018
Ei ole reaalne tase, reaalne tase oleks see, kui kõik mängud kaotatakse.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis