Manchester City eest sammus üle pika aja väljakule ka Joe Hart.Foto: Reuters/Scanpix
21. juuli 2018, 10:09

Inglismaa valitsev meister jäi alla Dortmundi Borussiale

Eelmisel hooajal Premier League'i tiitli võitnud Manchester City pidi hooajaeelses sõpruskohtumises Bundesligas neljandaks jäänud Dortmundi Borussiale 0:1 alla vanduma.

Matši ainsa värava lõi USAs toimunud mängus Saksamaale 2014. aasta MMil võidu toonud Mario Götze, kes paraku on viimastel aastatel vigastustega kimpus olnud.

67.8 miljoni euro eest Cityga liitunud Riyad Mahrez tegi klubi eest oma debüüdi ning oleks veidi enne poolaega peaaegu ka seisu viigistanud, ent šveitslane Marvin Hitz tegi väravasuul suurepärase tõrje.

Teiseks poolajaks saatis Inglismaa meisterklubi peatreener Pep Guardiola väljakule suures osas noorukid, kes eelmisel hooajal teistes klubides laenul veetsid. Mängu sekkus ka viimati 2016. aastal Manchesteri sinise klubi eest pallinud endine Inglismaa koondislane Joe Hart.