FCI Levadia. Foto: Robin Roots
22. juuli 2018, 21:01

Tipud ei vääratanud: Kalju ja Levadia lõid vastaste puuri täis

Eesti jalgpalli meistriliiga naasis sel nädalavahetusel üle kuu pikkuselt pausilt, täna peeti 19. vooru viimased mängud. Kindlad võidud said kirja mõlemad esikolmiku meeskonnad FCI Levadia ja Nõmme Kalju.

Levadia ramm käis koduväljakul 4:0 üle Paidest. Võitjate poolelt tegid skoori Gando, Jevgeni Harin, Mark Oliver Roosnupp ja Roman Debelko.

Kalju võttis võõralt väljakult kindla 3:0 võidu Narva Transi üle. Nõmmekatest olid täpsed Igor Subbotin, Deniss Tjapkin ja Robert Kirss.

Tänases kolmandas ja kõige põnevamas matšis viigistasid suvepealinnas 1:1 Pärnu Vaprus ja Tartu Tammeka. Võõrustajad pääsesid 16. minutil Ronaldo Tiismaa penaltist juhtima. Külalistele päästis punkti Tristan Koskori 84. minuti tabamus.