Pulisic astus noore fänni kaitseks välja.Foto: AFP/Scanpix
23. juuli 2018, 21:50

Dortmundi staar kaitses noort fänni turvameeste eest

Dortmundi Borussia poolkaitsja Christian Pulisic peatas turvamehed, kes üritasid platsile jooksnud noort jalgpallifänni väljakult minema tirida.

19aastane ameeriklane andis peale mängu Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli vastu intervjuud, kui märkas platsile jooksnud temanimelist Dortmundi särki kandvat fänni. Turvamehed üritasid noorukit ära viia, kuid Pulisic astus vahele ja tegi temaga ka pilti.

Pulisic tegi Liverpooli vastu suurepärase mängu, kui realiseeris 68. minutil penalti ning 89. minutil ka Dortmundi 2:1 juhtima viis. Lisaminutitel tõrjus Inglismaa klubi väravavaht Loris Karius ebaõnnestunult ameeriklase löögi noore taanlase Jacob Bruun Larseni jalale, kes Dortmundile 3:1 võidu kindlustas. Ragnar Klavan mängis terve teise poolaja ning just eestlane võttis Pulisici karistusalas veaga maha.