Ragnar Klavan (17) kohtumises Manchester City vastu.Foto: AFP/Scanpix
26. juuli 2018, 09:08

Liverpool alistas valitseva Inglismaa meistri, Klavanilt soliidne esitus

Liverpooli jalgpallimeeskond sai hooajaeelses kontrollkohtumises 2:1 jagu valitsevast Inglismaa meistrist Manchester Cityst.

Kuigi Leroy Sane viis City 57. minutil juhtima, kuulus lõpp Liverpoolile: 63. minutil skooris Mo Salah, 90. minutil Sadio Mane. Ragnar Klavan sekkus mängu teiseks poolajaks, kui vahetas välja võitjate keskkaitsja Joe Gomezi.

Ajaleht Liverpool Echo hindas 45 minutit mänginud Klavani esitust hindega 6 (maksimum 10), lisades: „Oli kaitses kindel ja soliidne. Kasutas palli hästi.“

Klavanist parema hinde said Joe Gomez (7), Curtis Jones (8), Caiomhin Kelleher (7), Rafa Camacho (7), Mo Salah (9), Sadio Mane (9) ja Dominic Solanke (8). Kokku käis Liverpooli eest väljakul 22 meest.

29. juulil kohtub Klavani koduklubi Manchester Unitediga, seejärel ootavad kontrollkohtumised Napoli ja Torinoga. Inglismaa kõrgliiga avavoorus mängitakse 12. augustil West Ham Unitediga.