Rõõmustamiseks polnud taaskord põhjust. Paremal Flora peatreener Arno Pijpers, vasemal Rauno Sappinen.Foto: Tairo Lutter
26. juuli 2018, 21:49

KLASSIVAHE: APOEL lõi Flora puuri täis

Euroopa Liiga teises eelringis sai valitsev Eesti Meister taas korralikult sugeda, kui jäi Küprosel Nicosia APOELile kindlalt 0:5 alla.

Nagu arvata oli, haaras Meistrite Liigaski mänginud APOEL ohjad kohe enda kätte ja tegi Floraga seda mis tahtis. Surve kandis vilja 26. minutil, mil Yohan Tavares Küprose klubi juhtima viis. Kuigi ka eestlastel tekkis paar šanssi skoori avamiseks, lõi hoopis Lucas Souza esimese poolaja viimasel minutil APOELi teise.

Teine poolaeg algas rohevalgete jaoks sama halvasti, kui eelmine lõppes, sest juba kaks minutit peale vilet hüppas Gert Kams karistusalas vastasele selga ning kohtunik pidi andma penalti. Nuno Morais selle 48. minutil ka realiseeris.

73. ja 78. mänguminutil lasti omale veel kaks lüüa, väravate autoriteks vastavalt Roland Sallai ning Dellatorre.

Kordusmäng peetakse 2. augustil A Le Coq Arenal.