Eesti meeskonna resultatiivseim oli Henri Drell.Foto: Tiina Kõrtsini
27. juuli 2018, 15:26

Hea töö! Eesti korvpallinoored alustasid EM-turniiri võiduga

Eesti noormeeste U18 koondis pani täna palli mängu Makedoonias toimuval Euroopa meistrivõistluste B-divisjonis.

Avamängus käis meie jaks üle Gruusiast tulemusega 87:72. Kohtumine algas tasavägiselt ning avaveerandi järel põlesid tablool 20:20 viiginumbrid, poolajapausile suutsime minna tillukeses 37:35 eduseisus. Kolmanda veeranda lõpuks venitasime vahe kaheksa punkti peale ning viimasel veerandajal lisasime veelgi vunki, tasuks 15punktiline võit.

Meie edukamana tõi Henri Drell koguni 33 punkti. Noormees tabas kaheksast kolmepunktiviskest viis ning kahepunktiviskeid seitsmest viis. Drell hankis ka viis lauapalli ning andis kaks resultatiivset söötu. Drelli järel kogusid kõige rohkem punkte (11) Mikk Jurkatamm ning Mark Jaakson.

Meie alagruppi kuuluvad veel Belgia, Ungari, Austria ja Aserbaidžaan. Homme mängime just viimastega. A-divisjoni pääsevad 24 tiimi hulgast kolm parimat.