NII SEE JUHTUS | Sport 28.07: Zopi ilus turniir lõppes, Tour de France'il selgus sisuliselt võitja (2)

Ohtuleht.ee, 28. juuli 2018, 22:40
Jürgen Zopp.  ERIC FEFERBERG
Samal ajal kui rallimehed Soomes kihutavad, toimub ka mujal spordimaailmas palju põnevat. Eile sai ajaloolise saavutusega hakkama Jürgen Zopp, kes jõudis oma karjääris esmakordselt ATP tenniseturniiril poolfinaali. Täna võitleb eestlane Šveitsis Gstaadis finaalkoha eest itaallase Matteo Berrettiniga. Matš algab kell 12. Samuti sõidetakse Tour de France´i eelviimane etapp. Lisaks mahub päeva nii jalgpall, korvpall, kergejõustik kui ka vormel 1. Õhtuleht hoiab kätt pulsil!

22:40
SPORDISÕBER

Tõmbame tänaseks otsad kokku ja soovime teile hüva õhtu jätku!

Homne spordipäev algab juba enne kella 9 Soome ralli 20. kiiruskatsega. Rallihuvilistel tasub hoida silma peal meie ralliblogil.

22:32
KERGEJÕUSTIK

22:23

22:12

Paistab, et ka kolmas Eesti naisjalgpallur liitub Napoliga.

TENNIS

KIIRE LÕPPMÄNG! Berrettini võtab samuti kuuendat korda oma servigeimi ära - 6:6.

17:49
TENNIS

Zopp 6:5 ees. Kui eestlane nüüd ei murra, järgneb kiire lõppmäng.

17:46
TENNIS

Berrettini kaitseb oma servi järjekordselt nulliga - 5:5. Erakordne sett, kus tõrjujal pole kümne geimi jooksul veel sisuliselt variantigi olnud.

17:42
TENNIS

Taas servigeim kerge vaevaga Zopile - 5:4.

17:38
TENNIS

Berrettini võidab nulliga - 4:4. Sett liigub vägisi kiire lõppmängu suunas.

17:36

17:36
TENNIS

Mäng jätkub samas rütmis ehk servija võidab geimi väga nobedalt. 4:3 Zopile.

17:30
TENNIS

Zopp hoiab oma servi, taas lühike geim - 3:2. Maratongeime täna veel nähtud pole.

TENNIS

Teine sett (Zopp alustas servimist) on alanud murranguteta. 2:1 eestlasele.

17:24
TENNIS

Esimese geimi statistika (Zopp - Berrettini):

17:22
TENNIS

AI! Zopp võitles välja kaks murdepalli, kuid pidi lõppuks päeva pikima geimi siiski vastasele loovutama. Esimene sett 6:4 Berrettinile.

17:10
TENNIS

Zopp vastab samaga - 4:5. Aga nüüd on vaja murret või saab esimene sett läbi.

17:08
TENNIS

Berrettini nopib vahelduseks oma servi nulliga - 3:5.

17:06
TENNIS

Väga tasavägine geim, kuid Zopp saab siiski servigeimi kätte - 3:4.

17:05
VORMEL 1

Kvalifikatsiooni teise vooru tulemused:

17:04
TENNIS

Zopp pääses vastase servigeimi 30:0 juhtima, ent ei suutnud murret tagasi võtta - 2:4.

16:56
TENNIS

Mõlemad mehed hoiavad raskusteta oma servi - 2:3.

16:52
TENNIS

ILUS! Zopp hoiab oma servi nulliga - 1:2.

16:49
TENNIS

Zopp sai geimi esimese puntki, kuid kaotas kõik ülejäänud 0:2.

16:46
TENNIS

PAHA ALGUS! Zopp annab oma servigeimi nulliga ära. 1:0 Berrettinile.

16:44
TENNIS

Hea uudis: Zopp ja Berrettini said viimaks Gstaadis poolfinaaliga alustada. Algselt pidi matš algama kell 12.

Eestlane alustab servimist.

16:25
VORMEL 1

Kvalifikatsiooni esimese vooru tulemused:

16:14
TENNIS

Zopp ja Berrettini pole endiselt Gstaadis mängima saanud, kuid viimase info kohaselt võib see õige pea juhtuda. Näis.