Gerd Kanter.Foto: Martin Ahven
Kergejõustik
29. juuli 2018, 20:27

Lisatud galerii!

NII SEE JUHTUS | Eesti kergejõustiku meistrivõistlused: Mägi jooksis end Euroopa tänavuseks neljandaks meheks (1)

Eesti kergejõustikumeistrivõistlustel hoolitses kõige säravama tulemuse eest Magnus Kirt, kes võitis odaviske meistrivõistluste rekordiga 88.28. Teisel päeval tegi parima tulemuse Rasmus Mägi, tõustes Euroopa 400 m tõkkejooksu edetabelis ajaga 48,91 neljandaks.

Ajakava:

Päevapilet maksab 10 eurot, sooduspilet 5 eurot (õpilased, üliõpilased, pensionärid). Pileteid saab osta kohapealt sularahas. Kuni 7aastased lapsed (k.a.), puudega inimesed ja nende saatjad pääsevad võistlusele tasuta.

20:24
Deivil Tserp

Meeste kaugushüppe võitis Hans-Christian Hausenberg 7.64ga.

20:00

Naiste vasaraheites sai kuldmedali Eesti rekordiomanik Anna Maria Orel 67.25ga.

20:00

Meeste 200 m jooksu võitis Tony Nõu ajaga 21,47.

19:59

19:59

Naiste teivashüppes üritas EMi normi 4.45 täita Reena Koll, kuid tema katsed ei õnnestunud. Kuldmedali andis talle tulemus 4.30.

19:58

Meeste kettaheites võidutses olümpiavõitja Gerd Kanter 63.44ga.

19:50

Meeste 800 m jooksus võitis kuldmedali Rasmus Kisel, kes läbis distantsi ajaga 1.50,59.

19:49

Naiste 200 m jooksu võitis Annika Sakkarias ajaga 25,18.

19:43

Meeste kõrgushüppes noppis oma kümnenda Eesti meistrivõistluste kulla Karl Lumi, kes ületas 2.16.

19:41

Naiste 5000 m jooksu võitis Lily Luik ajaga 17.44,86.

18:44

Naiste kaugushüppe võitis Tähti Alver 6.28ga ja seega on ta kahekordne kullanaine. Eile triumfeeris Alver kolmikhüppes isikliku rekordiga 14.05.

18:24

Meeste 5000 m jooksu võitis Tiidrek Nurme. Seitsmenda Eesti meistrikulla tõi talle aeg 14.16,69.

17:59

Naiste ketteheite võitis Kätlin Tõllasson tulemusega 53.61. Loodame, et EMil tuleb paar-kolm meetrit juurde.

17:57

400 m tõkkejooksja Rasmus Mägi tõusis Euroopa edetabelis neljandaks ajaga 48,91!

17:51

Meeste 400 m tõkkejooksus näitas teravat minekut Rasmus Mägi, kes võitis oma hooaja tippmargiga 48,91. See näitab, et mees liigub EMi medali suunas.

17:02

Meeste teise 200 m jooksu võitis Tony Nõu ajaga 22,21.

16:57

Meeste esimese 200 m jooksu poolfinaali võitis Ken-Mark Minkovski ajaga 21,79. Puhus vastutuul 2,8 m/s.

16:25

Meeste 10 000 m käimise võitis Ruslan Sergatšov ajaga 48.42,44.

16:17

Teine võistluspäev on alanud. Naiste 10 000 m käimise võitis Jekaterina Mirotvortseva ajaga 51.15,88. 15aastane piiga võidutses teist aastat järjest.