Paide sangarid: Ander Ott Valge ja Henri Välja. Foto: Facebook @PaideLinnameeskond | Maarja Trauss
29. juuli 2018, 19:01

VIDEO | Parimast väravakütist ilma jäänud Paide murdis leitsakus saarlaste vastupanu

Nädala keskel oma parimast väravakütist Samson Onomigho Iyede (12 tabamusega) ilma jäänud Paide Linnameeskond alistas jalgpalli Eesti meistrivõistluste 20. voorus Kuressaare 2:1.

Külalised Saaremaalt läksid 30 soojakraadi käes toiminud kohtumist juhtima 17. minutil, kui karistuslöögist oli täpne Sander Laht. Avapoolaeg nii lõppeski, kuid kohe teise poolaja alguses virutasid 16aastane Henri Välja (alles oma neljandal Premium liiga kohtumises) ja Ander Ott Valge külaliste võrku kaks palli, millest paidekatel võiduks ka piisas.