Anette Veerpalu (Aldo Luud)

Pyeongchangi olümpiamängudele kvalifitseerunud, kuid haigestumise tõttu mittevõistelnud murdmaasuusataja Anette Veerpalu (22) jätab tuleva võistlushooaja vahele.

Ta ei soovinud teemat pikalt kommenteerida, ent kinnitas Õhtulehele, et keskendub tippspordi asemel füsioteraapiaõpingutele Tartu ülikoolis. 

"Vaatab, mis spordist üldse saab," vastas ta küsimusele, kas otsus puudutab vaid üht hooaega. "Arvan, et õpingud on tähtsamad. Spordiga ei jõua kuskile, ma arvan."

Sellest tulenevalt ei kuulu ta enam ka Eesti paremaid suusatajaid koondavasse Team Haanjasse.

Veerpalu on osalenud kolmel MK-etapil, parim tulemus (51. koht) pärineb veebruarikuiselt Planica klassikasprindilt. Möödunud aastal toimunud Lahti MMil sai ta 10 km klassikadistantsil 57. koha. Tänavu Šveitsis Gomsis liugles ta U23 vanuseklassis samal distantsil 19ndaks.

Jaga artiklit

34 kommentaari

K
Kristiina  /   00:32, 2. aug 2018
Nõrk sportlane(erinevalt Tammjärvest või Nelli Differtist/Julia Beljajevast kes teevad kooli ja meditsiinitöö kõrvalt)aga olgu sellega kuid Postimehest jäle mage panna see lause päisesse kui hea eeskuju või hea mõttetera. Enam madalamale ei saa laskuda. Ilma tulemusteta ei ole ka aadetel mingit mõtet..Susi suguste vastu tekib mul kui tõsisel sportlasel vastureaktsioon. Tulemusteta sureb kõik ja aated muutuvad mälestuseks ning peale kasvab ambitsioonitu põlvkond. Paljudel aladel juba nooremad või ka vanemad vale mentaliteediga kiusavad tõsiseid sportlasi( Lehis,Naukas,Galeta,Lagoda jne.)Kanteri mõtteid ja persooni tasuks eeskujuks tuua viisakamatele.
K
Kristiina  /   00:30, 2. aug 2018
Nõrk sportlane(erinevalt Tammjärvest või Nelli Differtist/Julia Beljajevast kes teevad kooli ja meditsiinitöö kõrvalt)aga olgu sellega kuid Postimehest jäle mage panna see lause päisesse kui hea eeskuju või hea mõttetera. Enam madalamale ei saa laskuda. See pehmik Joosep Susi tuleb sporditoimetusest enne minema lüüa kui see täielikult metsa läheb. Mingu filosofeerigu aadetest omal erialal ehk Eesti keeles ja kultuurilehes sirp kirjanduse vallas. Tema ilmselt sellist mitte tulemuste põhist mentaliteeti külvab ja eriti kui Veerpalu nimi mängu tuleb. Ilma tulemusteta ei ole ka aadetel mingit mõtet..Susi suguste libedike vastu tekib mul kui tõsisel sportlasel vastureaktsioon. Tulemusteta sureb kõik ja aated muutuvad mälestuseks ning peale kasvab ambitsioonitu põlvkond. Paljudel aladel juba nooremad või ka vanemad sussimentaliteediga kiusavad tõsiseid sportlasi( Lehis,Naukas,Galeta,Lagoda jne.)Kanteri mõtteid ja persooni tasuks eeskujuks tuua viisakamatele.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis