SUPER! U18 koondis läbis alagrupiturniiri kaotusteta ja pääses veerandfinaali (1)

Toimetas Gerd Eston Sepp, 1. august 2018, 16:18
Eesti noored on võitnud EMil kõik mängud.Foto: Tairo Lutter
Makedoonia pealinnas Skopjes B-divisjoni Euroopa meistrivõistlustel viibiv U18 koondis lõpetas alagrupiturniiri 85:64 võiduga Austria üle ning liikus täiseduga veerandfinaali.

Esimese kahe veerandiga suutis Eesti koondis rebida ette 29 punktiga, 49:20. Teisel poolajal hoiti eduseisu turvalisena - viimasele veerandile mindi vastu 60:38 eduseisus ja lõppskooriks vormistati 85:64.

Eestlaste parimatena viskasid Henri Drell 17, Oliver Suurorg 13 ja Karl-Kristjan Karpin 12 silma. Austria parim oli Paul Isbetcherian 18 silmaga.

Täiseduga alagrupi võitnud Eesti läheb veerandfinaalis vastamisi A-alagrupi teise meeskonnaga. Enne viimast mängu asub sellel positsioonil Valgevene.

4. august 2018, 09:18