Pärnakad virelevad endiselt tabeli viimasel real.Foto: Robin Roots
3. august 2018, 21:32

Premium liiga punased laternad leppisid viiki

Premium liiga kaks viimast, Pärnu Vaprus ja Viljandi Tulevik, võitjat välja ei selgitanud ning võitluslikus mängus kaotasid mõlemad. Mulgid ei suutnud koduväljakueelist ära kasutada ja kaheksandaks tõusta ning Pärnu raiskas suurepärase võimaluse Viljandile lähemale tulla.

Kodumeeskond Viljandi pidi juba 8. minutil mõru pilli alla neelama, kui Tõnis Vihmoja Vapruse juhtima viis. Pall kukkus pärnakale kastijoonel ette ning kaitsja saatis mõnusa kuuli mulkide väravavõrku.

Rainer Peips leidis vastuse alles 79. minutil ning kuigi võimalusi kolm punkti koju jätta oli Viljandil küll ja veel, oli taaskord probleeme realiseerimisega. Punased laternad punasteks laternateks ka jäid ja juba teist korda sel hooajal mängisid need meeskonnad 1:1 viiki.