Kristo Galeta. (Stanislav Moškov)

Kristo Galeta võitis Lihulas toimunud Aleksander Kreegi mälestusvõistlustel toimunud kuulitõuke mõõduvõtu isikliku rekordiga 20.13.

Ühtlasi ületas Galeta ka Berliini EMi normi (19.90), kuid mõned päevad liiga hilja. Viimane võimalus normi täita oli 30. juulil, kuid tol hetkel oli sportlase hooaja tippmark ja isiklik rekord 19.87 ehk kolm sentimeetrit liiga vähe.

Sel nädalal kritiseeris Galeta teravalt Eesti kergejõustikuliitu, sest temale ei taotletud EMi vabapääset. Sportlane oleks oma sõidukulud ise katnud. Vabapääset ei taotletud, sest Galeta ei esindanud Eesti koondist Balti meistrivõistlustel.

Jaga artiklit

13 kommentaari

W
Webinars | Schneider Corp教Find a Network Near You | Women Who Code  /   18:12, 5. aug 2018
J
Jüri  /   22:36, 4. aug 2018
Ja mul oli ettekujutus, et kergejõustikuliit ja vehklemisliit ja .... on ikka sportlastele võimalikult hea treenimise ja võistlemise tagamiseks. Aga tuleb välja vastupidi - sportlased on mingite vuhvade tujude täitmiseks. Loomulikult kui sportlane peab ise oma treenimise/võistlemise eest maksma ja liidu paljaste lubadustega ju midagi kinni ei maksa, siis ju loomulik, et sportlane valib võistlusi, kust toiduraha saab.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis