VIDEO | Bale ja Asensio murdsid Ronaldota Juventuse

Toimetas Gerd Eston Sepp, 5. august 2018, 10:20
Asensio kaks väravat murdsid Juventuse. Usa Today/Scanpix
Gareth Bale'i pommlöök ja vahetusest sekkunud Marco Asensio kaks väravat aitasid Madridi Realil 3:1 alistada ilma Ronaldota mänginud Torino Juventuse.

Juve asus kohtumist küll 12. minutil Dani Carvajali omaväravast juhtima, ent "Ronaldo asendaja" Bale viigistas 39. minutil mänguseisu. Poolajal liitusid vahetusest teiste seas Marco Asensio, Vicinius Junior ja Lucas Vazques ning just need kolm meest ka mängu otsustasid.

47. minutil tegi Hispaania klubi välkkiire kontrarünnaku ning Asensio lükkas Viciniuse söödu kindlalt väravavõrku. Vaid 9 minutit hiljem sündis ka teine tabamus, eeltöö tegi taas Vicinius, söödu andis Vazques ja lõpetas Asensio.